Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem vesztettem el a...

Még nem vesztettem el a szüzességem és még kicsit régebben a barátnőm mesélte hogy amíg el nem veszted nem használhatsz tampont. Ez igaz? Mert már használtam kétszer is, az első alkalommal nem lett semmi baj de a másodiknál már igen.

Figyelt kérdés
Épp megjött amikor elmentünk strandra, már készültem és vittem magammal tampont, az első könnyedén bement és nem is fájt, viszont a második már fájt de azért nehezen de bement.. mikor hazaértünk nagyon véreztem betettem egy betét fürdés után és este teljesen átáztam. ez már 3 napja volt azóta is megállás nélkül vérzek és egy kicsit félek mert attól tartok hogy felsértettem valamit azért vérzek általában 5-től 7 napig jön meg ez és a 7-ik nap de a vérzés nem csillapodik. Ha itt olyan aki rendelkezik ilyesfajta tapasztalattal az kérem jelezzen! Köszönöm!! ezzel kapcsolatban

2013. júl. 8. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Jol értem, hogy kettöt eröltettél be?
2013. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A patikában lehet kapni ún. szűz tampont, kifejezetten szüzeknek. Esetleg az OB minit (Silk Touch-os legyen, azt könnyebb feltenni) is kipróbálhatod, de ha nem megy fel rendesen, akkor hagyd a fenébe.


Én anno szüzen is használtam tampont, akkor még nem voltak ennyire simák, jóval nehezebb volt a felhelyezésük. Nálam nem okoztak extra vérzést, vagy ilyesmit. Ha 1-2 napon belül nem múlik el a vérzésed, menj el nőgyógyászhoz, mert akkor más a gond. És igyál sok vizet, ha ilyen erős a vérzésed. 26N

2013. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A tampotol nem veszitheted el a szuzesseged' Ez csak egy tevhit. Hasznalhatsz nyugodtan':)

En is hasznalok. Es nem volt semmi gond.

Lehet, hogy normallal kezdted es minivel kellett volna! Hany eves vagy?

2013. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lehet szűzként is tampont használni, a vérzésed nem ettől sok

nekem 10 évesen jött meg először, 17 évesen veszítettem el a szüzességem, természetesen használtam tampont addig is

a következő dolgok miatt fájhatott a feltétel: nem volt elég nedves a hüvelyed, ferdén próbáltad felrakni, nagyon rágörcsöltél.

2013. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, válaszolj légy szíves az első válaszoló kérdésére! Ugye nem egyszerre tetted be a két tampont?
2013. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem, nem egyszerre tettem be két tampont.. rosszul fogalmaztam hanem hogy amikor reggel beraktam akkor könnyen bement és két-három óra múlva miután KIVETTEM a régi tampont a következőleg behelyezett nehezebben ment be és kicsit fájt is. és köszönöm a kommenteket!
2013. júl. 8. 13:46
 7/9 A kérdező kommentje:
És különben 12 éves vagyok és mini tamponnal kezdtem és anya azt ajánlotta hogy később is ezt használjam! Bocs ezeket a kommenteket nem láttam :)
2013. júl. 8. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
kedves 5, kérlek téged, hogy légyszíves ne utasítsd a kérdezőt! OK?
2013. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
5. vagyok. Ha utasítottam volna, akkor nem írom, hogy légy szíves!
2013. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!