Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyérre milyen kúpot használ...

Aranyérre milyen kúpot használjak?

Figyelt kérdés
Ma kijött és nem bírok menni sem.

2013. júl. 9. 18:45
 1/3 gömbicica ***** válasza:
100%

szia. az magától csak ugy nem jön ki hirtelenjében, hacsak nem nagyon kellett erőlködnöd, vagy nem volt gyakori hasmenésed.

ha kint van, arra nem jó a kup.

arra annyit tudsz szerintem tenni, hogy wc használat után mindig használj nedves WC papirt (én lidl-be szoktam venni aránylag jó ára van szerintem)

és vegyél valami természetes aranyér kenőcsöt, amivel WC használat előtt,után bekened a végbél környékét, esetleg kicsit felfelé is, ha nem undorodsz saját magadtól.

pár napon belül el kell muljon.

mondjuk nekem Hemorid jó volt, a Mastu nem vált be.

most Sperti nevü kenőcsöt vettem, még nem használtam.

és ha el is mulik az aranyér, akkor is használd a kenőcsöt, és a nedves WC papirt életed végéig.

Ha kemény széklettől jött ki, netán még vérzett is, akkor gondold át az étkezésedet, emésztésedet, és hogy mennyit ülsz naponta. ugyanis a sok üléstől az egész vérkeringés pang odalent :-(

remélem tudtam segiteni.

2013. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már voltam egy vizsgálaton két hónapja(mert mindig kijön). Azt mondta az orvos, hogy nem lehet vele mit csinálni, mert örököltem. Van egy belső folyamatos, amit nem érzek általában, de most kint van egy dudor ami viszket és nagyon fáj. De belül is van, szóval kintis meg bentis kijött.

Lehet azért jött ki mert menstruálok épp...

A hemoridot holnap megveszem, köszi hogy írtál!

2013. júl. 9. 19:43
 3/3 gömbicica ***** válasza:
100%

ez hülyeség, hogy örökelted. azért valami okosabb tanácsot is adhatott volna a doki :-(

véleményem szerint minden "betegségnek" lelki oka van.

Aranyérről ilyet olvastam:

"Aranyér - Múltból átmentett harag. Zavarok az elengedésben. Leterheltség, aggódás a határidők miatt.Határozatlanság, rugalmassághiány"


esetleg gondolkodj el rajta.

és a széklet minőségén is. ha ritkán mész, az nagy baj. ha hasmenésed van az is kihozhatja.


próbálj meg keresni olyat, aki intimtornát oktat!!!!!

szerintem fog tudni segiteni.

nem tudom hol laksz, hogy közeledben van-e?

[link]

Érdemes elkezdeni a Kriston intimtornát:


· ha gyengült a húgycső (tüsszögés, köhögés, szökdelés során elcseppenő, elfolyó vizelet - stresszinkontinencia esetén)


· ha gyengült a hüvely (tágabbá vált, időnként víz, levegő áramlik bele)


· ha gyengült a végbél záróizma (szél-, székletmegtartási nehézségek esetén)


· aranyér megléte esetén


· a megfoganás elősegítéséért


· szülésre való felkészülésként


· szülés után, a lányosan fiatalos gátért


· a szexuális élet izgalmasabbá tételéért


· a változókorra való felkészülésként


· menstruációval kapcsolatos problémák esetén


· alhasi szervek süllyedése esetén (Hólyagsérv (cystokele), húgycsősérv (urethrokele), végbélsérv, végbél előreesés (rectokele, descensus ani), méh süllyedése, előreesése (descenzus uteri, prolapsus uteri), hüvelyfal süllyedése (enterokele))


· alhasi műtétek előtt és után a gyorsabb gyógyulásért


én részt vettem már ilyen tanfolyamon. a kimenetele az attól függ, hogy mennyire szorgalmasan gyakorol az ember.

ha nem törődik magával, akkor nem fog használni.


Szeretettel ajánlom figyelmedbe.

És azoknak is, akik csak a házaséletüket szeretnék jobbitani!!!!!!!

2013. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!