Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy probléma?

Pajzsmirigy probléma?

Figyelt kérdés
Gyakori szédülés, erős hányinger, napi többszöri széklet, depresszió, pánikrohamok, halálfélelem, erősen pattanásos bőr, végtagzsibbadás, heves szívverés, fáradtság, nehéz légzés, duzzanat a torokban. Pajzsmirigy problémára utalnak? És ha igen, alulműködés vagy túltengés? Azt hallottam, hogy az elhízás és a menstruáció ingadozás is gyakori tünet, nekem azonban nincsenek ilyen problémáim. Ezen kívül a bal fülem környékén sokszor fáj a fejem, mintha valami nyomná belülről - ez is tünet lehet, vagy egy másik probléma? Januárban voltam a fejfájás miatt vérvételen, a vérképen tökéletes lett.

2013. júl. 18. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ilehet... A nővéremre ismerek ezekben a tünetekben. Mit értesz a menstruációs ingadozás alatt? Görcsök, hányinger? Mert igen, ő szegénykém mindig szenved. :(

(Neki van: Gyakori szédülés, erősen pattanásos bőr, heves szívverés, nehéz légzés, duzzanat a torokban, menstruáció ingadozás )

2013. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Túlműködés lazán lehet. Hízni akkor szoktak, ha alulműködik, a túlműködés inkább fogyással jár. Izzadás, ingerlékenység, nyugtalanság, jellemzik még a túlműködést, kidülledt szemek is előfordulhatnak. Az ember olyan lesz, mint egy idegbeteg duracell nyuszi.

Érdemes lenne felkeresned egy endokrinológus szakorvost.

2013. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!