Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Izzadság folt ellen mit...

Izzadság folt ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés
elegem van már hogy vállpántos pólóban is ha egy picit odaér a hónaljamhoz a felső már hatalmas izzadságfoltom lesz aminek később még szaga is lesz. kész katasztrófa emiatt az életem nem szeretek utcára menni se semmi segítsetek nekem :'(((

2013. júl. 25. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

solutio antisudorica.


én is olyan vagyok, hogy éjjel-nappal izzadok, mint egy csata ló. de a solutioval elfelejtem az egészet, nagyon jó! fontos, hogy fürdés után kell használni és le legyen borotválva a hónalj (persze ne pont előtte nyírd le, mert amúgy is szokott csípni a solutio néha, de úgy még rosszabb lenne,elviselhetetlen)


és még szagod sem lesz. néha persze olyan érzést kelt, mintha izzadnál, pedig sehol semmi :)


pár száz forint patikában,gyógynövényesnél. mi 300-400-ért vettük. 1 éve használom.

2013. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az a szer vény nélkül kapható?
2013. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a baki az hogy ez egészségtelen..
2013. júl. 26. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!