Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők válasza érdekel. Milyen...

Nők válasza érdekel. Milyen gyakran mentek ellenőrzésre nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Eddig nekem vaginális vizsgálatom nem volt ,nagyon kellemetlen ?

2013. júl. 28. 18:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ki lehet bírni. Egyébként évente megyek a rákszűrésre.
2013. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Csak akkor rossz, ha a stresszelsz és emiatt befeszíted az izmaidat. Amúgy egy rutin vizsgálat – nyugodt, ellazult állapotban – semmilyen kellemetlenséggel nem jár – értem ezalatt, hogy nem fáj. Évente egyszer megyek rákszűrésre, ha különösebb gond nincs. Ezt sosem hagyom ki.
2013. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

3 havonta járok, felíratni a fogamzásgátlót. Ekkor mindig megkérdezi a doki, hogy van-e panaszom. Ha van, akkor megvizsgál, plusz évente megcsinálja a rákszűrést is. Sem egy sima vizsgálat, sem a rákszűrés nem fáj, inkább csak kicsit kellemetlen.

21L

2013. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Soha.
2013. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Úgy egy éve vagyok szexuálisan aktív . Az első partnerrel volt óvszer nélküli érintkezés . Kellett már volna mennem kontrollra ,de nem tudom elszánni magam , amúgy sem vagyok az az orvoshoz járós .


A srácnak voltak partnerei , de az állandó barátnője járt rendszeressen kontrollra ezután meg nem tudom hány partnere volt , tüneteim nem voltak . Amúgy volt urológusnál , ha találtak volna nála valami fertőzőt akkor gondolom mondták volna ,hogy szóljon a partnerének ,hogy az is ellenőriztesse magát .

2013. júl. 28. 19:02
 6/13 A kérdező kommentje:
Nő vagy férfi nőgyógyászt ajánlatok ? Valaki azt mondta a férfi nőgyógyászok finomabban bánnak a páciensekkel . Azt hiszem nőt választanék .
2013. júl. 28. 19:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Évente egyszer járok (kivéve ha nincs semmilyen panaszom, mert akkor értelemszerűen máskor is megyek egy évben), férfi az orvosom, és óvatosan vizsgál, nem úgy mint egyik-másik.

23L

2013. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ami még zavar az az ultrhangos vizsgálat módja .
2013. júl. 28. 19:15
 9/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekem férfi a nőgyógyászom.
2013. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem a nincs kedvem, nem szoktam kategória. Menni kell és kész. Rendszeres ellenőrzéssel időben kiszűrhetők a problémák, így rengeted kínlódást megspórolsz magadnak. Nem csak az STDről van szó, akkor is el kell járni, ha nincs partnered. Pl. gombás, bakteriális fertőzés, ciszták, ilyen-olyan gyulladás és még sok-sok minden akkor is kialakulhat, ha pasinak a közelében sem jártál. A hüvelyi ultrahangos kütyü vékony, talán maxi tampon körüli vastagság lehet. Óvszert húznak rá. Egyáltalán nem kellemetlen, ha nincs valamilyen gyulladás odabenn nem is igazán érezni. (ketteske voltam)
2013. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!