Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Nagyon félek, nyugtasson...

SOS! Nagyon félek, nyugtasson meg valaki, hogy semmi komoly bajom nincs! Mitől vérezhetek, barnázhatok már lassan 2 és fél hete? 20/L

Figyelt kérdés
Júl.14.-én barnás pecsétet észleltem, gondoltam majd ezután fog megjönni rendesen, mivel tavaly nyáron is csinált ilyet kétszer. Azonban most más a helyzet. Mindig, mikor előtte barnázott, másnap már rendesen megjött. Most viszont 10 napig csak barnás váladék volt, talán egy kicsi vér is. 11.napon rendesen megjött, már nem tapasztalt barnás váladékot. Nem az a rendes mennyiség van, hanem csak kicsi. Már 2 hét is elmúlt és még mindig megvan pedig már júl.30.-a van. Pedig egyik nap reggel nem volt semmilyen a betét, estére volt csak kicsi barna pecsét. Ma viszont újra jobban véres. Nagyon félek, mert eddig még soha nem volt ilyen hosszú ideig és nem szeretném, ha valami komoly bajom lenne. Nőgyógyásznál még soha nem voltam, mert nem volt eddig problémám, de most meg így nem is tud megvizsgálni. Annyira félek:/ Mi van ha nem múlik el? Ez mitől lehet?
2013. júl. 30. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Most van itt az ideje nőgyógyászhoz menni. Ha a vérzéssel kapcsolatos a probléma, akkor megvizsgál.
2013. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De így nem tud, ha még vérzek.
2013. júl. 30. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Terhesség játszik?
2013. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De, tud. Csak nehezebb.
2013. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A terhesség kizárva, hisz nincs is párkapcsolatom.
2013. júl. 30. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor holnap szépen keress egy nőgyógyászt.
2013. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy vérzel meg tud vizsgálni, semmiben nem akadályozza. Sok nő megy tartós vérzés miatt nőgyógyászhoz, hüvelyi UH vizsgálatot is meg tudja csinálni.

Nincs mit várni ki kell találni mitől van. Egyébként a spirált is meglévő menstruációkor teszik fel.

Én is voltam, hogy még volt vérzésem. Nekem miómám van, az a méh izom jó indulatú daganata, ez nem engedi rendesen összehúzódni a méhet.

2013. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!