Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy pisilnek a nők a magas...

Cho Oyu kérdése:

Hogy pisilnek a nők a magas hegységekben, ahol minden kő, szikla és nincs egy bokor se és pl. tele van az út turistával?

Figyelt kérdés

És több köteles sziklamászásnál hogy oldják meg a nők a pisilést?

Tényleg érdekel a kérdés, úgyhogy Humor Haroldok kíméljenek...



2013. aug. 6. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A sziklamászást nem tudom.


Viszont amikor Peruban utaztam és a busz megállt (vagy épp lerobbant), akkor az indián nők az út szélén csak leguggoltak a szoknyájukban és pissantottak. Ez nekem volt macerás hogy a farmerből hogy ne villantsam ki a pucér fehér sejhajomat, én próbáltam az úton visszafelé haladva legalább a kanyar után elintézni, hogy ne premier plánba csodálják a pisilésem.

2013. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen csodálnám a pisilésed kedves első :)
2013. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amugy most mar letezik egy noknek, kulon erre a celre kialakitott "tolcser", aminek segitsegevel allva pisilhetunk, mint a ferfiak. :)

En majd ki akarom probalni, nagyban megkonnyitene az eletet. :D

[link]

:DDD

2013. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Huh erről én is hallottam :D hát szerintem érdemes kipróbálni
2013. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vettem egy Whiz márkájú nőknek készült pisilőeszközt, és a tapasztalatom nagyon jó. Tudtam állva pisilni, semmi gond nem volt vele, megoldható a higiéniai kérdés is, úgyhogy ajánlani tudom minden sorstársamnak. 3 féle márkájút találtam ami Magyarországon kapható, én a külföldi fórumok alapján döntöttem e mellett, és nem bántam meg.
2013. aug. 27. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!