Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet gomba, vagy ugye nem...

Ez lehet gomba, vagy ugye nem kell félnem?

Figyelt kérdés

Régebben elég gyakran felfáztam, fájt a petefészkem, és néha sárgás folyásom volt, illetve ragacsos, alig jött ki. De nem volt se 'túrós', se zöld, se darabos, se büdös, és nem is viszketett. Elmentünk nőgyógyászhoz, aki vett mintát, és nem tudom, hogy elküldte-e a későbbiekben vagy sem, de egyből közölte a megvizsgálás után, mikor megkérdeztem, hogy ez mi, hogy kellemetlen lesz. De nem mondta el, mi bajom. A gyógyszerekből kikövetkeztettem, hogy hüvelygombára tippel. Kaptam kúpot, kenőcsőt, és gyógyszert is. Mindegyiket alkalmaztam, de nem nagyon múlt a nyúlós folyás. Barátnőm anyukája arra tippelt, hogy lehet, hogy allergiás vagyok az öblítőnkre, mert azt mondta, hogy ha valakinek fertőzése van, akkor elviselhetetlenek általában a tünetek.

Azóta ne voltam orvosnál, viszont. Múltkor lementünk a Balatonra, és előtte való nap a barátomnál medencéztünk(eléggé büdös lesz a medencéjük után mindenem, olyan klórszagú, de eléggé büdös). Sajnos a fürdőruhámat nem tudtam kimosni, így azt vettem fel a BAlatonon. A kocsiban végig rajtam volt a fürdőalsó, és néha olyan érzésem volt, mintha viszketnék alul. Nem törődtem vele, de azóta néha már viszketek. Nem kibírhatatlanul, és nem folyamatosan. Ezen kívül semmi tünetem, a folyásom is sokkal jobb lett. Ugyanakkor most beteg is vagyok(mandulagyulladás, láz, stb).

Elfogok emnni tényleg orvoshoz, de szerintetek összeszedhettem valamit, vagy okozhatja a viszketést a betegség?


2013. aug. 7. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
menj el egy olyan orvoshoz, aki mond is valamit. vagy kérdezz. ha a gombaellenestől nem múlt el, akkor nem gomba, vagy nagyon makacs, vagy visszatért. a klóros víz és a koszos Balaton okozhat fertőzést, felborítja a ph-t. nekem is az agyonklórozott víztől gombám lesz néha. vagy a termálvíztől. a fürdőruhád alsóját vasald ki, a forróság kiirt mindent. a szag bennemarad, de nem fertőz. ha gombád van, mikor elmúlt, minden vasalj ki, ami alul érintkezett veled.
2013. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!! És az elég, ha kivasalom? Meg persze kimosom. Ezen kívül kell velük még valamit csinálni?

Remélem, nincs komoly bajom.

Másik orvoshoz szeretnék menni, mert ez, hogy nem mondta el, nem volt túl jó.:)

2013. aug. 7. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább egy recurrens bakteriális fertőzésnek néz ki amit eddig írtál. Keress másik orvost mielőbb.
2013. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. a vasalás a gomba ellen jó, azt irtja ki, ha más bajod van, nem fog elmúlni. meg persze a gomba sem ettől, csak a hüvelykúptól és a kenőcstől és mellé a vasalástól. azért jobb, ha vasalod, mintja 95 fokon mosnád, mert pl a bugyidnak csak azt a részét vasalod, ami érintkezhet a nemi szerveddel, a nadrágnál is, és pl nem fakítja a színét, nem megy össze tőle, stb. ez arra jó, hogy eltüntesd a gombát, ne ferőzd magad vissza.
2013. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen nagyon érzékeny vagy. Énn az Alkagin hüvelykúpját ajánlanám, vény nélkül kapható, gyógynövényes kúp, nem egy extra erős kezelés, ami még a jó bacikat is kiöli belőled. Van Alkagin paszta is, amivel érdemes lenne kenegetni. Egyet veszel és évekig elég, életmentő tud lenni. Az áruk sem utolsó szempont (2000ft körül van). Egy próbát megérne
2013. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!