Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még sosem menstruáltam, de ma...

Még sosem menstruáltam, de ma a bugyimban egy nagy barnás-pirosas folt volt. Most már csak fehér folyásom van. Ezt már lehet menzesznek venni, vagy ez meg csak előjel? Ha igen akkor mikor fog rendes vér jönni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Már menstruálsz.
2013. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kérdezd meg anyukád.
2013. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Anyukám nincs itthon csak holnap jon haza , a bátyámmal vagyok de õt nm kerdezhetem pls segitsetek ! mit kell most tennem , már elmult , akk most kell betét ?
2013. aug. 8. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szerezz be betétet a biztonság kedvéért,ha pedig egyenlőre még nem vérzel akkor elég egy vékony tisztasági betét is. Ne pánikolj :)
2013. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél be egy betétet, biztos, ami biztos.

De az a valószínű, hogy ennyi volt az első.

2013. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Én is betennék egy betétet, abból baj nem lehet.
2013. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem valószínű, hogy elsőre neked csak ennyi jött. elsőre annó nekem se volt sok, 2 napig "piszkoltam" és el is múlt.. aztán több mint 1 hónap után megjött megint, az már normális volt. de ugye mindenkinek más. szerezz be betétet, hogy legyen otthon, és az is okos dolog, ha használsz tisztasági betétet, akár vérzések között is. :)
2013. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is tegyel be valamit, nekem mar elsore is rendesen jott, de kezdodhet egy folttal, aztan johet a tobbi 1- 2 napon belul. Aztan persze lehet csak ennyi volt elsore, de nem biztos.
2013. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!