Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kéz izzadás ellen ajánlanátok...

Kéz izzadás ellen ajánlanátok valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar,főleg hogy lány vagyok.Pszichés oka tuti nincs.14/L.

2013. aug. 8. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokaknak segít a gyógyszertárban kapható ásványi só alapú dezodorok vagy izzadásgátló oldatok. Súlyosabb esetben mikor gyenge elektromos ingerrel megbénítják a verejtékmirigyeket vagy van még egy úgy nevezett botulin toxin injekció vagyis a botox, amit a tenyérbe fecskendeznek ezáltal blokkolják a verejtékmirigy idegi szabályozását.

Házi praktikák esetleg: [link]

2013. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Megy a zöld kéz:)
2013. aug. 8. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod nem magas?
2013. aug. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mérni,amikor legutóbb mértük évekkel ezelőtt akkor nem volt az.Bár a családban van magas vérnyomásos.Mindenképp megnézem.
2013. aug. 9. 13:59
 5/7 anonim válasza:
Elég hülye válasz, de próbálj meg nyugodt maradni. Vagy lefekvésnél például teljesen lazulj el, kicsit próbálj meditálni valami nyugtató zenére. Nekem ez kicsit segített. Utána valahogy majd nyugodtabban kelsz fel és talán nyugodtabb lehet az egész napod. :) Szerintem próbáld ki. Plussz képzelj el bonyolult helyzeteket, amit meg kell oldanod és gondold el milyen okosan tudnád megoldani.
2013. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kéz izzadása általában idegrendszeri probléma tünete. Próbálj meg sörélesztő tablettát szedni DM-ben kapható. Nagy mennyiségben tartalmaz B vitamint, ami a vegetatív ideget erősíti.
2013. szept. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd. Lehet, hogy pszichés oka van, de javaslok olyat, ami megszünteti.

Orvos családból származom, a családom 60%-a orvos, 20% gyógyszerész, és 20% gyerek xd Tart mindenki otthon egy FoNo-t az ilyesmi esetekre :) Kedvedért elővettem :)


Na a FormulaeNormales utasítása összefoglalva ez (Solutio antisudorica):

Szappanos, melegvizes kézmosás. Szárítsd meg a bőröd, nem elég, hogy megtörlöd. Vattával kend be vékonyan a tenyered, és hagyd, hogy rászáradjon. (megj.: ezt célszerű este csinálni, és reggel lemosni szappanosan. ha nem szárítod meg csontszárazra, akkor lehet, hogy gondokat fog okozni, de ez inkább a hónalji területeken jellemző..)

Addig kell használni napi 1X, ameddig meg nem szűnik a problémád. Ha megszűnt, akkor elég csak hetente egyszer, (megj.: de ha visszatért, akkor be lehet sűríteni megint pár napig a naponta 1X-es alkalmazást)

Makacs izzadás esetén: szaliciles hintőpor az adott területre alkalmazandó. (nem ad utasítást, hogy hogy kell pontosan, de én úgy csinálnám, hogy reggel kenném fel a gyógyszertári szaliciles hintőport)

2013. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!