Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok,22. e fele...

14 éves vagyok,22. e fele kellett volna megjönnie de már 6 napot késik mellfeszülésem van. De viszont itt van uncsitesóm kislánya, akitől nagyon nagyon ideges vagyok (mert rossz). Lehetséges hogy azért nem jött még meg mert ideges vok a kiscsajtól?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Rendszeres már a menstruációd?

Élsz nemi életet?

2009. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem élek nemi életet.

menstuációm 13éves korom óta van.

2009. okt. 28. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, még nem állt be rendesen a menstruációs ciklusod.


Olyan is előfordulhat, hogy kiesik.

2009. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a válaszodat,csak féltem hogy valami bajom van vagy ilyesmi.
2009. okt. 28. 09:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nincsen semmi bajod! 14 éves vagy szóval csak 1 éve menstruálsz. Mire beáll az eltellik egy kis időbe ez lehet akár 2-3 év is mire teljesen pontos lesz a ciklusod. Nagyon sok mindentől késhet. Akár időjárás változás, fogyás, hízás, sport na és a legfőbb okozó a stressz vagy csak magától kimarad. Én megkérdeztem a gyerekorvostól hogy mi van ha kimarad, azt mondta semmi baj van akinek több hónapot kimarad és semmi baja, természetes. Nyugodj meg semmi bajod, meg fog az jönni addig meg örülj hogy szabad vagy :)
2009. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!