Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés vagy faggyúmirigy?...

Fertőzés vagy faggyúmirigy? Köszönöm.

Figyelt kérdés

Fürdés közben észre vettem magamon, hogy fehér pattanás szerű pöttyök vannak a puncimon. Konkrétan a nagyajkakon egészen a tövénél is, ahol nincs szőr. Akkor látszanak jobban, ha a bőrt kicsit megfeszítem. Nem igazán viszket, nincs semmilyen rendellenes folyásom. Eddig sosem láttam ilyet magamon.


Még szűz vagyok, az lehet hogy esetleg tampon használatkor szedtem össze valami fertőzést? (pl. nyilvános wc )



2013. aug. 15. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg csak mirigyek, de ezt igazából látatlanban nem lehet megmondani, úgyhogy a saját nyugalmad érdekében érdemes lenne orvoshoz menni.
2013. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűbb,h az ott lévő mirigyek.
2013. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fordyce foltok. Természetes, nem kell vele semmit sem csinálni.
2013. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Dehogy kell orvoshoz menni ezzel!

Teljesen természetes faggyú mirigyek ezek.

2013. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Faggyúmirigyek, nincs tenni valód!
2013. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nyugodtabb lettem..nem akartam az orvosnál azzal a kifejezéssel szembesülni, hogy 'ez meg mit keres itt'..:S
2013. aug. 16. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!