Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők, hogyan szoktátok...

Lányok/nők, hogyan szoktátok tisztán tartani bugyitokat viselés közben, hétköznapokon?

Figyelt kérdés
Tisztasági betétek, intim törlőkendők, gyakran megmossátok odalenn és/vagy visztek magatokkal cserebugyit? Tegyük fel, hogy nem vagytok nőcis napokon.

2013. aug. 17. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én az Alkagin termékeit használom, abban bízok. Az intim törlőkendőjét használom minden nap, és az intim mosakodóját. Fontos, hogy ne ösze vissza rossz illatosított szappanokkal mossa az ember..
2013. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem használok tisztasági betétet, csak nagyon ritkán, mert az állandó használat mellet nem tud rendesen szellőzni a bőr, ami meg nagyon egészségtelen.

A fehérneműket meg mindig is magas hőfokon mostam, ezáltal tiszta is lesz és a higiénikus is. Ha napközben lesz rajta folyás, hát lesz, majd kimosom. És persze pamut alsóneműt hordok.

Intim törlőt szoktam, de ritkán használni.

Gyógyszertári fürdőkenőcsöt használok odalent és ilyenkor nyáron, ha úgy van, akkor megmosom vele alulról magam napközben is.

2013. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi extrát nem csinálok, szerintem felesleges. Azért van a bugyi, hogy arra menjen a folyás stb., ne a nadrágra. Persze minden nap tisztát veszek, de szerintem egy napot kibír. Akinek nem szokatlanul erős a folyása vagy egyéb orvosi indoka nincs, annak szerintem fölösleges ilyenekkel pepecselni.
2013. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól meg szoktam magam törölni alul wc-után.

Csak ha megvan akkor rakok betétet.

2013. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!