Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy hamarabb...

Mit tegyek hogy hamarabb elmúljon a menstruációm? Fontos, kérlek sokan írjatok!

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy ma jött meg, de hat nap múlva nyaralni megyünk és szeretném hogy addigra elmúljon. Általában nekem 8-10 napig szokott meglenni, ez a baj. :/ Van valakinek valami tippje? A C vitamin tényleg segít? Mennyit kell bevenni belőle? És ha többet mozgok, hamarabb elmúlik? A forró fürdővel mi a helyzet?

Ha van bárkinek bármilyen ötlete, kérlek írja le, mindenkit felpontozok! Köszönöm. 15/L



2013. aug. 17. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nehogy forró fürdőt vegyél!!! Attól még jobban fogsz vérezni!

C-vitamin, de még jobb a Rutascorbin.

Csalántea.

Vas.

2013. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippjeidet! Igen pont azért gondoltam a forró fürdőre hátha előbb "kivérzem magam" tőle, ha érted. De ezek szerint hülye ötlet.
2013. aug. 17. 22:43
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Figyi, a forró fürdőtől kitágulnak az erek, és attól vérzel többet. Tehát az "felesleges vér".

Drukkolok!

2013. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Szia!


A vitaminokkal nem tudom, mi a helyzet, nekem attól csak kevésbé fáj. A ligetszépe kapszulát javaslom, ami ligetszépe olajat tartalmaz, és az szerintem hamarabb elmulaszthatja. (A dobozon általában rajta van a javasolt adagolás, a szerint szedd!) Én eddig úgy használtam, hogy elkezdtem szedni, amikor még nem volt meg, és így 2-3 nappal később jött meg. De hátha Neked is működni fog úgy, ha 3-4. napon elkezded szedni. Vagy legalább "lightosabb" lesz. Remélem, valamelyik módszer jó lesz, kellemes nyaralást kívánok! :)


24/L

2013. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A c vitamint én eddig késleltetésre használtam, és be is jött. De szerintem a valós indok mindig is az volt, hogy annyira akartam és rákoncentráltam, hogy késsen, hogy a szervezetem meghallgatott. S bár nem tudom, hogy a c vitamin valóban segít-e valamit, de én hiszek benne, és ez pedig még fontosabb, hogy elhiszem, hogy ettől most később fog megjönni. És valóban.

De szerintem már az is elég, hogy rá vagy parázva, hogy csak múljon el addigra. Nekem érdekes, hogy amikor mindig valami party lenne mondjuk a 4. napon ilyenkor már hetekkel előtte ezen parázok és a végén a 4. napra már kb. semmi vérzés nem marad... Szóval szerintem az agynak, a tudatalattidnak igenis van köze ehhez.

2013. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A C-vitamin elősegíti a véralvadást.
2013. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Citrom!!! eddig úgy halottam h mindenkiél bevált és nálam is, igaz a végére már citrommérgezésed lesz, de megéri(csak képletesen mondtam :))
2013. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A forró fürdőt semmiképen sem javaslom mert elájulhatsz a vérveszteségtől!!
2013. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dávid Klaudia66 válasza:

Sziasztok!

Segítsetek már nekem mit tegyek hogy ma elmuljon a menstruáciom?

2023. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!