Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet még reménykednem?

Lehet még reménykednem?

Figyelt kérdés
voltam vérvételen ahol a női hormon szintemet nézték meg,azt mondta a doki hogy túl magas a férfi hormonom és ő nem mer semmi gyógyszert írni hanem elküldött pécsre további kivizsgálásra.most akkor mi van??azt mondta a többi normális szinten van csak ezzel van a bibi.nincs menszeszem kb fél 3/4 éve.babát szeretnénk a párommal.azóta sokat hísztam 14kg amire azt mondta a doki hogy ez azzal jár meg zsírosodik az arcom a hajam.teljessen ki vagyok bukva és az egészben az a legjobb hogy magán nőgyógyász.most akkor mit várhatok??
2009. okt. 29. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
valószínűleg gyógyszert fognak felírni neked, ami úgyahogy rendbetesz. hosszú idő alatt.
2009. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A policystás ovarium szindrómát kizárta?
2009. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!