Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a normál tampon felhelyezése?

Kovács éva szabina kérdése:

Fáj a normál tampon felhelyezése?

Figyelt kérdés
Sziasztok én nekem most olyan panaszom lépet fel 8 napot késet a menstruációm persze élek nemi kapcsolatot és nem védekezünk ez nagyon gáz nem szedek semit és most jött meg ma és tampont használok de most valahogy nem sikerült fel helyeznem mert fáj és szűknek érzem :( erről szeretnék érdeklődni valaki volt már ilyen helyzetbe vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen
2013. aug. 28. 18:02
 1/4 anonim válasza:
Persze ilyen előfordul nekem is volt már ilyen és ilyenkor meg kell próbálni irányt változtatni hogy sikerüljön felhelyezni.Vagy pedig inkább mini tampont használj ha a normál kényelmetlen.
2013. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen,főleg ha gyengébb a menses,mert akkor nehezebben tudod felnyomni.Ha nem védekezel,hamarosan teherbe esel.Ha nem szedel semmit,egy gumit azért ráhúzhatsz.Nem egy jó élmėny az abortusz.
2013. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hiába változtatok irányt akkor sem sikerül felhelyeznem a tampont még mindig nagyon szűk vagyok dokinal meg nem voltam mert meg van 3 napja az első napba rendesen meg volt a 2 napba már nem nagyon 3 nap pedig mar nem sok minden jöt
2013. aug. 30. 21:32
 4/4 anonim válasza:
Ha nem sikerül akkor inkább betétet használj.Vagy próbálkozhatsz a tamponnal is ha van türelmed.
2013. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!