Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szegeden tudnátok ajánlani...

Szegeden tudnátok ajánlani megbízható, lelkiismeretes nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Az előző orvosomhoz sajnos már tudok visszamenni, ugyanis nemrég költöztem Szegedre, és a távolság miatt nem megoldható, hogy hozzá járjak, ezért keresnék Szegeden egy jó orvost. Mindenképp magánrendelésre szeretnék elmenni, és fontos számomra a szakmai alaposság, és a betegekkel való bánásmód, ill. minden egyéb tudnivaló, ami fontos lehet. Elég sok kellemetlen tapasztalatom volt orvosokkal kapcsolatban, ezért szeretnék körültekintő lenni. Nem terhességről lenne szó, de minden vélemény (negatív/pozitív) érdekelne.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2013. aug. 28. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Dr. Atif Iskanderhez járok, van egy kis akcentusa, de nagyon-nagyon rendes doktor úr, kedves, a környezet tiszta én bátran tudom neked ajánlani. A Dózsa György utcában van magánrendelője, be kell hozzá jelentkezni az asszisztensnőjénél, aki nagyon pontos, precíz és mindent nagyon szépen vezet.

Van lehetőséged nyugodtan levetkőzni egy elkerített részen, mindig mondja mit csinál és mit fogsz érezni, stb.

Ha érdekel, adok telefonszámot is. :) (írj privátot) 19L

2013. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!