Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Augusztus 1-en voltam utoljara...

Augusztus 1-en voltam utoljara a baratommal, aznap utana rogton meg is jott a menstruaciom.19-en kellett vllna ujra megjojjon de mar 5napja kesik, tegnap a 22-ik napon csinaltam reggel egy tesztet, negativ. Van okom aggodni?

Figyelt kérdés

Nagyon felek, hogy miert nem jon meg. Ebbe a honapba koltoztem es stresszes is vagyok az igaz, de ez befolyasolhatja? Logikusan nem tortent baj az aktus soran azota nem is voltink egyutt es a teszt is negativ. Van okom felni? Mindenkepp menjek nogyogyaszhoz? Vagy probaljak megnyugodni....

21/L


2013. aug. 29. 08:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Fajdogal neha a hasam es a mellem de keveset, nem ugy mint szokott...
2013. aug. 29. 08:23
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennyire rövid a ciklusod?? Szerintem ezzel fordulj orvoshoz, mert gondot okozhat a későbbiekben. Normál ciklus (28 nap) esetén csak tegnap vagy ma kéne megjönnie.
2013. aug. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen mindig ilyen rovid volt...de voltak elteresek... az iden fekudtem le eloszor a baratommal es azota vagyok figyelmesebb addig igasag szerint nem igazan neztem mikor jon meddig tart, de altalaban 19-21 nap... terhes nem lehetek ugye?

Legutobb a nogyogyasz fogamzasgatlot irt fel de sok ellenkritika miatt nem szedtem...

2013. aug. 29. 08:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes, így inkább a stressz miatt késik. Szóval nyugodj meg, előfordulhat, hogy mostanában rendeződik a ciklusod, mert tényleg borzasztóan rövid volt eddig. Ha nem akarsz fogamzásgátlót szedni (pedig valóban jól beállítaná a ciklusaid), akkor nézz utána, hogy milyen természetes módszerekkel (gyógyteák stb) tudod kitolni a két menzesz közti időt.
2013. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes,de ennek ellenére fel kéne keresned egy nőgyógyászt. A normális ciklus 25- 35 napos. Ha gyakrabban vérzik az ember annak nem csak oka van,hanem következményei is(pl.vérszegénység),jó lenne utána járnod mi okozza nálad ezt a rövid ciklust.
2013. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat, tenyleg! Oszinten eddig nem is gondolkoztam ezen hogy ez baj volna. De igazatok lehet es en fogok menni ujra a nogyogAszhoz. Januarban veszitettem el a szuzessegem, nem kelett volna mar rendezodjon azota? Egyebkent sok bajom volt...naszutas cisztitisuem volt/van vagyis eggyuttlet utan sokszor fajt ha pisiltem. De azt mondta a doktorno (meg urologusnal is voltam) hogy egyes noknel elofordul es nem kell felni majd megszokja a szervezetem... es mostanaba tenyleg mar nem olyan veszes. Lehet ez is kozrejatszik? Csak azt nem ertem, hogy eddig mert volt pontos (nagyjabol mindig jol jott).
2013. aug. 29. 08:58
 7/11 anonim ***** válasza:

"nászutas cystitis" sok mindenkinél jelentkezik, igazság szerint közösülés előtt és rögtön utána el kéne menni pisilni,akkor jobb lenne.

De ez nem befolyásolja a menzeszedet.

2013. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azota mindig elotte utana piailek, es a higeniara is sokkal jobban figyelek ugyhogy ezert is nins annyira gondom mar vele azt hiszem. Hat akkor fogalmam sincs mi miatt keshet most... bem ertem :(
2013. aug. 29. 09:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el,mindenkinél van ilyen. Stressz,betegség,akár gyógyszerek is befolyásolhatják.
2013. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent a terhessegi teszt mennyi idon belul mutatja meg BIZTOSAN, hogy terhes vagy e vagy nem? Gondolom nehany nap elteltevel, 100% ki tudja mutatni...nem?
2013. aug. 29. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!