Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érzek valami furcsát a mellemb...

Érzek valami furcsát a mellemben viszont 1 napja betegedtem meg így hogyan menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Menstruálok és ilyenkor előtte és néha közben nagyon feszülnek és fájnak a melleim. Nem tudom hogy csomó van-e a mellemben mert egyszerűen nem tudom eldönteni. Külső változás és váladékozás nincsen. Eléggé félek..19 vagyok. Olyat lehet hogy úgy megyek el nő dokihoz hogy megmondom neki hogy sajnos megbetegedtem de érzek valamit a mellemben megnézné-e? Lehet ilyet? Mindent választ köszönök előre is!
2013. aug. 29. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A menstruációd nem fogja befolyásolni a melled vizsgálatát. Valszeg a betegséged se, bár erről nem írtad, micsoda. A csomók vizsgálatára a menzesz utáni pár nap a legalkalmasabb, mert olyankor nincsenek megduzzadva a nyirokcsomók, valószínűleg most is csak azokat érzed, de azért elmehetsz orvoshoz, hogy megnyugtasson.
2013. aug. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm! Valami hasonlót érzek úgy ahogy leírtad! Köszönöm!
2013. aug. 30. 08:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod sincs, csak a tejmirigyeid duzzadnak be a ciklusod függvényében. Ez teljesen normális és valóban a mensid utáni 5-8 napon ellenőrizd majd.
2013. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan várd meg amig elmúlik a mensid és majd utána nézd meg.
2013. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2013. aug. 31. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!