Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom hogy komolyabb...

Nem tudom hogy komolyabb bajom lenne-e de szerintem ez nem normális. Többi lent?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok pár hónap múlva 15, 5-6 hónapja megjött, de azóta nem.. azt olvastam hogy az normális ha pár hónapig kimarad de ez szerintem már sok...valakinek valami hasonló probléma vagy valami? :S
2013. aug. 30. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen,nekem is volt,aztán az évek alatt kezdett beállni.Teljesen csak a szülések után rendeződött.Szerintem lehet vele még várni,vagy akár konzultálni nőgyógyásszal is,ha az megnyugtatna.
2013. aug. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Menj nőgyógyászhoz!
2013. aug. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A testednek is kell némi idő, amíg begyakorolja, hogyan is kell csinálni a dolgokat. Az első menstruációtól számított két évben sokaknál rendszertelen.
2013. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17 éves korodig szinte bármi előfordulhat, nekem pl.több mint 8 hónapig kimaradt.
2013. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17 éves korodig nyugi!
2013. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. szept. 1. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!