Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Women's cream és Premens...

Women's cream és Premens Tabletta tapasztalatok? Ki mire használja és hogyan?

Figyelt kérdés

Alacsony progeszteron szintre, PCO-ra, vérzés kimaradásra kezdtem el Women's Cream-et használni 2 hónapja. Előtte több vizsgálaton estem át, a ciklus különböző időszakaiban készült hormonsor. Az orvos által felírt gyógyszerek csak ideiglenesen nyújtottak "megoldást", abbahagyásukkal újra elmaradt a vérzésem és számos mellékhatásuk volt. A Women's cream már az első ciklusban meghozta a vérzést, igaz először 12 napra, majd 20 napra. Használja még valaki hasonló problémára? Mik a tapasztalatok? Idővel abbahagyható és elképzelhető, hogy hosszú távra rendbe teszi a hormon egyensúlyt? Én egy hormonegyensúly tanácsadó vezetésével alkalmazom.


Mellette Premens tablettát alkalmazok, elvileg a benne lévő barátcserje segíti a folyamatot. Azt szedi valaki?



2013. szept. 1. 10:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!