Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van értelme tovább menni?...

Van értelme tovább menni? Bocsi, kicsit hosszú, de aki tud segítsen!

Figyelt kérdés

Igazából nem nagyon tudom feldolgozni belül ami történt velem,próbálok kívülről erősnek látszani,de nehéz néhe!

Volt egy vetélésem 11.-héten,azt hittem szbad orvos választás a kórházakra is igaz,jobban szólva be mertem menni abba a kórházba ahol a dokim dolgozik,mint kiderült nem oda tartozunk.De azért duzzogva ellátak,mikor mondtam adják vissza a kiskönyvem mondják meg hova tartozunk és megyek oda.Valami oknál fogva mégis ellátak.Már a vetélésnél is,mivel legfőképp szombaton mertem ilyet tenni,és körzeten kívül vagyok,nagyon ellenségessek volta a dokik,de azért megvizsgáltak elküldtek haza,hogy másnap mennyek vissza reggel éhgyomorral és megműttenek vissza is mentem,na az akkor ügyeletes doki leüvöltötte,a hajam,hogy én hogy merek vasárnap egy ilyen műtétre menni,még jó bent volta még a doki aki ezt az utasítást atta és mondta a dokinak,hogy ő hívott be.Félválról még a műszakja végén hozzá tette,ha nincs kedved megcsinálni majd kedden megcsinálom,ekkor mikor Én ezt meghallotam szóltam keddig a semmiért nem szeretnék bent maradni,mert van otthon egy kislányom akire 3-napig nem tudom megoldani a felügyeletet,mert nagymama is dolgozik és mindenki,hát persze nem is kötelező bent maradni mondta a doki (gondolom úgy is csak a létszámot növeltem volna),de ha nagyon vérzek azonnal mennyünk vissza,mondtam neki Én most is nagyon vérzek!Rám nézet á maga még nem vérzik annyira!!Hát estére sikerült nagyon bevéreznem,és már menni alig bírtam,muszály volt valamit csinálniuk velem,ja és mivel a férjem már nem bírta el nézni a szenvedésemet adott a dokinak egy kis pénzt szó nélkül persze el is tette,meg is műtöttek, műtét elött még a pénzt nem látta még vitáztunk egy sort a dokival,haza engedtek másnap úgy reggel senki rám sem nézett!!Kontroll vizsgálatra mentem vissza panaszkodtam,hogy valami nem jó,mert nem így kellene véreznem.Doki kiröhögött,hogy én meg ezt honnét tudom?Mondtam neki,hogy volt már egy vetélésem és akkor nem így véreztem.Próbált vizsgálat nélkül megnyugtatni,hogy majd elmúlik.Na kijöttem a rendelőből kerestem egy másik dokit szerencsémre,mert kiderült,hogy valami tényleg nem jó!Bennem felejtettek egy zölddió nagyságú darabot,kishíján vérmérgezést kaptam.

Szeretném,hogy akik így viselkednek egy beteggel aki nem tehet arról,hogy hétvégén történik számára ilyen tragédia,amiről nem tehet,normális ellátást kapjon hétvégén is!!!De nem tudom mit érdemes tenni,vagy érdemese-e valamit?!!



2013. szept. 7. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a magyar egészségügy. Valahol az orvosokat is meg lehet érteni, de aki nem akar napi 16-20 órát dolgozni a semmiért úgy, hogy életekért felel, az ne menjen orvosnak. Sajnos amíg valaki meg nem hal, addig nem tesznek semmit. Egy blog jutott eszembe a történetedről, amit mostanában olvasok: [link]


Persze attól, hogy ilyen lehangoló a válaszom, még nem kell beletörődni, hogy az egészségügy nálunk egy kalap sz@r, talán érdemes róla cikkezni, beszélni, de nekem az a szomorú tapasztalatom, hogy a halálos kimenetelő félrekezeléseket minden különösebb gond nélkül tussolják el...

2013. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Undorító ez sajnos!


Nem véletlenül mondják maguk az orvosok is, hogy vannak az orvosok, meg vannak a nőgyógyászok!

2013. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
többen és több ponton is hibaztak ebben a sztoriban, de mivel nem lett szerencsére maradandó bajod úgysem fognak foglalkozni vele. ez van. én tuti megkerestem volna a saját orvosom ha már egyszer van, mert ha történetesen nem is tud bejönni vm miatt akkor is megmondja kút keressek meg.
2013. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát undorító az biztos és megalázó is volt ahogy bántak velem,és én nem szeretnék mást elérni,csak az ilyen orvosokat vissza gyalázni,mert ők azért tették le az orvosi esküt,hogy segítsenek,ha baj van!!

Szándékomba van,hogy megköszönöm a dokimnak aki volt idáig amit tett velem!!!Csak egy kicsit össze kell kaparnom magam.

2013. szept. 8. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
:( ez nagyon szomorú. de le a kalappal, hogy ilyen bátor voltál, és hogy hallgattál a megérzésedre, hogy valami nem stimmel. undorítóak ezek az emberek/"orvosok". sosem fogom megérteni, hogy aki utálja a munkáját az miért nem mond inkább fel. meg hogy lehet elküldeni egy beteget haza vizsgálat nélkül tiszta lelkiismerettel?.:O na mindegy. érdemes továbbmenni, persze, csak kérdés, hogy valaki meghallja-e amit mondasz, vagy csak meghallgat. de biztos lehet panaszt tenni valahol. de sajnos ez a viselkedés teljesen megszokott, meg se lepődnék, ha nem foglalkoznának veled.:(
2013. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak én értettem félre, de a saját orvosod végül is ott volt? vagy nem szóltál neki csak bementel oda ahol dolgozik?
2013. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak bementem oda ahol dolgozik.De teljesen mindegy,mert szerintem a másik két dokinak is épp úgy el kellet volna látni,mint a sajátomnak!!Nem pedig keresni a kifogásokat a műtétre,ha már egyszer sajnos így jártam és elkerülhetetlen a kaparás,és normálisan megcsinálni,mert ez sajnos ma már egy rutin műtét.
2013. szept. 8. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!