Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCO-s vagyok, a ciszták...

PCO-s vagyok, a ciszták okozhatnak egy oldali, deréktáji fájdalmat kb. a bordák alatt?

Figyelt kérdés
Néhány napja érzem, hol jobban, hol kevésbé, viszont aktus során felerősödött és az alhasamban is érzetem. Felmerült bennem a veseprobléma lehetősége is, nem tudom hogy milyen orvoshoz forduljak, vagy várjak hátha elmúlik vagy mi legyen.

2013. szept. 11. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
nem valószinű hogy a PCOS miatt van.
2013. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A vesédet te is meg tudod nézni: feküdj hanyatt, húzd föl a térded, de még maradjon lent a talpad és a két kezeddel nyomkodd meg a hátadon a bordák alatti részt, ott van a vese. Ha érzékeny nyomásra, akkor lehet vele gond. Az is lehet, hogy a pcos miatti hormonzavar okoz fájdalmat, esetleg görcsöt és azt érzed talán.
2013. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!