Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hónapja feszítő érzés a...

3 hónapja feszítő érzés a jobb petefészkemnél, ciszta?

Figyelt kérdés

Be fogok jelentkezni dokihoz, eléggé aggódom.

Állandóan úgy érzem mintha a jobb petefészkemnél feszítene erősen, néha nyomásérzés..Olyan "telített érzés szerű" a jobb oldalon..

Ciszta lehet?

(Peteérésnél is mindig csak a jobb oldalon fáj)


2009. nov. 4. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok,hogy fog-e neked írni itt egy szülés-nőgyógyász.Gondolod,hogy lesz bárki aki amit leírtál azt fogja mondani,hogy igen ciszta,vagy nemcsak felfáztál?Miért nem várod meg mit mond a doki???És ha semmi baj,vagy éppen ellenkezőleg nagyon nagy baj van???
2009. nov. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez az oldal arra való, hogy megosszuk egymással tapasztalatainkat...Én arra lennék kíváncsi, hogy valakinek volt e ilyen irányú tapasztalata.

Ha neked nincs, akkor miért írsz ide??

2009. nov. 4. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmondom neked kedves,hogy évekkel ezelőtt ugyanezek a tünetek voltak nálam is...Néha annyira feszített,hogy ülni sem tudtam.kiderült,hogy jó indulatú daganat volt a bal petefészkembe..Nos most megnyugodtál???
2009. nov. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy leírtad! Nem a megnyugvás volt a célom hanem a tapasztalatgyűjtés "kedves"...Hogy más is járt e hasonló cipőben és mi lett a vége..

Mégegyszer köszönöm a választ.

2009. nov. 4. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok.Azért nem akartam leírni,mert tudom,hogy min mentem keresztül addig amíg a műtét után fél évvel azt nem mondta az orvos,hogy egészséges vagyok!Hiába ír le bárki bármit tapasztalat szerzés ürügyén a félsz benned van(ez természetes),és nem vagyok híve annak,hogy riogassuk az embereket hisz nem vagyunk egyformák!

Te ettől nem lettél okosabb sőt,talán inkább idegesebb.De remélem,hogy egy megfázásnál nem komolyabb,és egy kis antibiotikummal hamar helyre jössz majd!

Hidd el,amíg az orvos nem mondja,kár azon gondolkodni,hogy mi lehet ez ciszta vagy mi? Vagy ha másnak ez volt akkor nekem is az??Mert megfosztod magad a nyugodt napoktól..Ráérsz akkor is aggódni amikor az orvos behív...(egyébként a "kedves" szó az nekem a szavam járása és nem sértésnek vettem,de néha elfelejtem,hogy nem mindig kell leírni...)

2009. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat, tényleg!

Nekem például azért fontos az hogy ezeket leírtad, mert bár bejelentkeztem az orvoshoz, gondoltam rá hogy elhalasztom.

De ez meggyőzött arról hogy jobb az ilyen egészségügyi dolgokat nem elodázni, és biztos hogy felkeresem az orvost hogy nézzen meg.


Szóval köszönöm szépen a válaszod, megerősített abban hogy nézessem meg magam :)

(ne haragudj, hogy félreértettem a "kedves" szót! :))

2009. nov. 4. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2010. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!