Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, amikor sztetoszkóppal...

Lányok, amikor sztetoszkóppal vizsgál titeket a doki, rajtatok van általában a melltartó? Megemeli a melleteket is egy picit, hogy rendesen meg tudjon hallgatni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szabályos izsgálatnál meg kell emelni, mert a szívcsúcsnál csak így tud hallgatózni.
2013. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vizsgálatnál , bocs a "v" lemaradt.
2013. szept. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
te egészségügyis vagy netán?
2013. szept. 21. 14:23
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Nem kell levenni, csak hátul kikapcsolni és akkor ő alányúl.
2013. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok beteges, már több éve, hogy meghallgatta a mellkasomat, melltartó végig rajtam volt, a felsőt akkor kellett felhúznom, amikor elölről hallgatott, de akkor sem ért a mellemhez.
2013. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Nekem le kellet vetnem, viszont nő volt a doki, úgyhogy egyáltalán nem volt kellemetlen.
2013. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és hozzá is ért a melledhez?
2013. szept. 21. 14:56
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván attól függ, kinek mekkora a melle. Az én mellemet pl. nem kell sehova emelgetni, mert akkor mint egy szúnyogcsípés. De mondjuk mikor a 70 éves néniket vizsgáltuk a tüdőgyógyászaton, akiknek a derekukig ért a mellük, ott bizony pakolgatni kellett hozzá jobbra-balra, hogy odaférjünk.

Ez normális. H nagyobb méretű a melled, akkor ahhoz, hogy a szívcsúcsnál meg tudja hallgatni a szíved, fel kell emelni.

2013. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!