Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 2 hete vérzek, élénk...

Lassan 2 hete vérzek, élénk piros és kicsit furin is vagyok. Gond lehet?

Figyelt kérdés

Fél éve szültem császárral azóta ez a 2. mesim de valahogy most olyan hosszú és nagyon élénk piros.Kicsit kezdek aggódni.

Olyan hülyeségek fordultak meg a fejembe h elszakdt vmi varrat de fél év alatt csak összeforrt rendesen.


2009. nov. 6. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én biztos már elmentem volna orvoshoz. Tedd ezt te is, hisz az a biztos. Azért az orvos csak okosabb mint mi, és meg is tud vizsgálni. Ilyennel nem jó játszani főleg ha picid van!
2009. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két hetes vérzéssel feltétlenül orvoshoz kell menni, holnap! És írd meg az eredményt. Biztos nem a varrat, azon már rég túl vagy.
2009. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem csodálom ha furin vagy kétheti vérzés után... :S

A varrat biztos nem, hát fél év után hol van az már? De akkor sem normális, szóval mindenképpen menj orvoshoz! És írd meg, hogy mi volt. :)

2009. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem, elmentél a délutáni rendelésre és nem akarsz hétfőig várni! Egészen biztos, hogy nem a varrat, fél év alatt az már erősen összeforrt. De 2 hetes élénkpiros vérzéssel nem kellene tovább várnod.
2009. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem nyugodtam meg de mindenképpen várok hétfőig és ha nem javul felhívom a dokim.

2009. nov. 6. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!