Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra Monural? Egy hete...

Felfázásra Monural? Egy hete szendvedek, véres vizelet, fájdalom, igen gyakori wc-re járás, általános dolgok felfázáskor!

Figyelt kérdés
Egy hete szendvedek, véres vizelet, fájdalom, igen gyakori wc-re járás, általános dolgok felfázáskor... Régebben is volt már, akkor sikerült teával és fürdővel kikezelnem doki nélkül, de most nem jött össze, így elmentem hozzá, felírta a Monural-t... Szeretném kérdezni, hogy ez antibiotikum-e és ha egyszer használom, ad-e védettséget a továbbiakban is, vagy csak erre az alkalomra tesz helyre?! Tapasztalatokat, véleményeket várok!
2009. nov. 6. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
En Nevigramont szoktam hasznalni. bedodok ketto bogyot es 2 ora mulva semmi bajom, vagy sokkal enyhebb, aztan masnap is reggel is este is 2t. nekem nagyon bevallt.En is szenvedni szoktam veres vizelet stb. de ez segit.
2009. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez antibiotikum, erre az egy alkalomra.
2009. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ez elsővel az a baj, hogy vényköteles... Mindegy, végülis még azt sem tudom, milyen lesz a Monural, csak este iszom meg... Esetleg valami nem vényes gyógyszert, teát, vagy valamit tudtok megelőzésre majd?
2009. nov. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!