Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy viszket, ég...

Mitől lehet, hogy viszket, ég és fáj ott lent?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy gombafertőzésem van?De hisz nem is élek nemi életet és uszodába se járok.Akkor hogyan kaphattam el?Nagyon félek a nőgyógyásztól és nem merek elmenni.Lehet a patikában recept nélkül kapni valami gyógyszert?
2009. nov. 6. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a szextől vagy az uszodától lehet elkapni, hanem mondjuk ha picit legyengül az immunrendszered stb.

Lehet kapni patikákban canesten kombit. van 1-2 ember akiknél nem használ, de megéri kipróbálni. Orvoshoz csak akkor menj, ha a canestentől sem múlik el.

Jobbulást!

2009. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gomba, bakteriális fertőzés, hugyúti fertőzés, herpesz, bármi. Menj orvoshoz, ne félj tőle, egyrészt nem fáj a vizsgálat, másrészt látott ő már ennél sokkal különbeket is! Bátorság! Addig is esetleg csinálj kamillás cickafarkfűs ülőfürdőt, az nem árthat. Patikában recept nélkül kaphatók.
2009. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.A canestenre már én is gondoltam.Ez a fertőzés kialakulhatott esetleg attól,hogy most amikor menstruáltam az utolsó napokban este felraktam egy tampont és csak másnap délután jutott eszembe,hogy nem cseréltem ki?Mert rá 3om napra jött ki,vagy akkor már másnap kijött volna?Azért gondoltam erre mert ugye a tampont gyakrabban kell cserélni,még akkor is ha nem telt meg,mert a baktériumoknak kiváló élőhely,a meleg és a vér(táplálék miatt).
2009. nov. 6. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Igen, lehet ettől bakteriális fertőzésed, arra viszont a Canesten nem használ, szóval doktor bácsi, mielőbb.
2009. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig a tampontól jött elő, pedig én betartottam a 6-8 órát és mindig figyeltem a higiéniára. Mióta nem használok tampont nem is találkoztam a gombával.

De nálam a canestentől mindig elmúlt. Egy próbát megér szerintem.

2009. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen egy próbát megér, főleg, ha ennyire félsz az orvostól. Jobbulást!
2009. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!