Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 28 hetes terhes kismama...

28 hetes terhes kismama vagyok es mostanaban ellegge fajnak a csontjaim odalent, sott neha zsibbadok is, masnal is jellemzo ez? . Mitol lehet ez? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

kálcium hiány, meg gondolom a baba már nyomja a berendezéseidet. Ettől lehet a zsibbadás.

A csontfájdalom, meg ahogyan tágul a medencéd, készül a szülésre, de mondom vigyázz a kálciummal is, mert terhesség alatt ez nagyon gyors iramban szívódik el az anyától.

2009. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elöször is ne szedegess semmit (se gyógszert, se vitaminféléket) csak ugy, mert árthat a baba fejlödésének.

Ha ilyen bajaid vannak, akor az orvsdnak mindmeg, majd ö felir olyat és megfelelö adagolásban, amit szabad terhesség alatt is szedni.

2009. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen fájdalmaim, amikor a babámat vártam. Azt mondta az orvosom, hogy a medencém alakul, formálódik, hogy majd kiférjen a baba. Néha menni is alig tudtam, úgy éreztem, kibújik a baba. Nekem azt tanácsolták, hogy végig szedjem a terhesvitamint (én elevitet szedtem).

Szerintem, érdemes megbeszélned az orvosoddal a problémádat, bár valószínűleg meg fog nyugtatni, ahogy velem is tette az enyém.

2009. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
KOSZONOM A HOZZASZOLASOKAT, MEGNYUGODTAM HOGY NEM VAGYOK EGYEDUL PROBLEMAMMAL.SOK KITARTAST ES MEGTOBB BOLDOGSAGOT KIVANOK HASONLO CIPOBEN JARO KISMAMATARSAIMNAK.
2009. nov. 9. 11:37
 5/5 anonim válasza:
én is igy voltam nekem is azt mondták ,hogy tágul a medencém,zsibanásomra meg azt mondta a dokim,hogy kezdek vizesedni
2009. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!