Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami bajom, ha nem...

Lehet valami bajom, ha nem megyek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Szerintem gombás fertőzésem lehet, de nem akarok elmenni a dokihoz. Rettenetesen írtózom a nőgyógyásztól.

Tegnap próbáltam, de komolyan nem megy, a váróteremben visszafordultam.


Nincs valami receptnélküli akármi, vagy nem tudom?


2009. nov. 7. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Nincs. Vagyis van (Canesten), de nem érdemes ilyesmivel játszani... Én is utálok menni, de képzeld el, nyilván mázlim volt. Nemrég volt egy óvszerdefektünk, így kénytelen voltam elmenni. Csináltak rákszűrést is, és az eredmény P3 lett, valószínű, hogy valami gyulladás miatt. És tünetem még csak nem is volt. Most képzeld el, hogy neked még tüneteid is vannak, és otthon kezelgeted magad, azt se tudod, hogy mi ellen, aztán meg majd jönnek a nagyobb problémák. Úgyhogy győzd le félelmed, és irány a doki.
2009. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Meddőség, kb. ezt kockáztatod ezzel a gyerekes irtózással. Szerinted ki szeret nőgyógyászhoz járni? Fogorvoshoz se, mégis muszáj. Amúgy nekem kontrollra kell mennem jövő héten nődokihoz, már 2 hete rettegek, de akkor is menni kell és kész.
2009. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vegyél canesten combit a gyógyszertárban. 2500 ft körül van.

ga gombád van valszeg elfpg múlni tőle.


ha nem akkor vmi más bajod van, arra viszont nincs recept nélküli cucc.

2009. nov. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!