Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 napos menstruáció vajon...

1 napos menstruáció vajon mitől lehet? Elolvasnátok? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

fogamzásgátlót szedek már vagy 3éve, eddig nem váltak be de úgy nézett ki eddig h a Lindynette30 jó! Viszont ez a második hónap amikor 1napig tart a mensim! Előző hónapban voltam dokinál bogyit íratni, megemlítettem de nem mondott rá semmit! Mitől lehet vajon?? Segítsetek kérlek! Kezdek ideges lenni!

L19


2009. nov. 7. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg másik orvost.. vagy nem akarom a frászt hozni rád,de csinálj egy tesztet nehogy terhes legyél és ne tudj rola..
2009. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagy terhes ha megjött, legyen az egy nap is. Lehet a váltás miatt van. Más dokihoz menj el és kérdezz rá.
2009. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első: frászt nem hoztál rám mert múlt hónapban csináltam tesztet meg hüvelyi Uh-val is megnéztem és baba nincs!

második: A váltás miatt meg kétlem (vagy hát kitudja) de már vagy fél éve ezt szedem! azért köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 7. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Én a triodenát szedem, nekem nagyon bevált. először azt hittem gyógyszerszedés közbe van meg egy napot, mert nekem volt olyan hogy szedtem aztán egy 3 napot kihagytam , elfelejtettem bevenni, a szervezetem meg vérzéssel reagált de amint újra szedtem elmúlt és terhes se lettem, már lassan 7 éve szedem. 22/L

2009. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sajnos az 1nap az az állítólagos mensim volt és nem vmi köztes vérzés! Örülök h neked bevált, nekem ez már a harmadik 3év alatt :D remélem nem lesz ebből komolyabb gond, egy baba még nem jönne jól érettségi előtt pláne h biztos h megtartanám! Azért köszi a választ
2009. nov. 7. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:
szivesen.
2009. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! A Lindinette-el én is így jártam néhány évvel ezelőtt. Igaz nem csak egy napig tartott, de nagyon kevés volt és jobban fájt a hasam, illetve émelyegtem is egy kicsit tőle. Szerintem erős volt az én szervezetemnek, vagy nem tudom, de én abbahagytam a szedését és el is múlt a probléma.
2009. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!