Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szükségem lenne némi informáci...

Szükségem lenne némi információra, véleményetekre?

Figyelt kérdés

Júliusban volt egy vetélésem, és a II. sz. női klinikán végezték el a missed ab műtétet. Dr. Timmermann Gábor magánorvos utalt be oda a műtétre. (hozzá jártam előtte is). Szóval azóta nem jött meg a menszeszem, és már nagyon aggódok emiatt. Voltam kontrollon a dokimnál egy hónappal a műtét után, amikor is ultrahanggal megvizsgált, és azt mondta minden ok. Októben elején visszamentem, és mondtam Neki, hogy még nem jött meg a műtét óta. Újra Uh-t csinált, azt mondta, hogy be kell indítani a mensit. Akkor adott clostibegyt tablettát, és felírt 200mg E vitamint naponta. Azt mondta, hogy ez segíteni fog. Már egy hónapja beszedtem a gyógyszert és nem változott semmi. Kezdek nagyon aggódni, hogy valami baj lehet. Az arcom tele van pattanással másfél hónapja,(soha nem néztem így ki) már voltam bőrgyógyászaton, és a bőrgyógyász Klion tablettát adott rá, illetve Skinoren krémet. Sajnos nem használnak ezek sem, de gondolom azért, mert nőgyógyászati gondból keletkezhettek.

Vissza kellene menni a nőgyógyászhoz, de már nem győzöm anyagilag.

Előző hónapban orvosnál és gyógyszertárba 19663 Ft-ot hagytam ott, és semmi nem lett jobb. Ha vizitre megyek az is 7000 Ft. A semmiért nem akarom kifizetni.

Szerintetek mit csináljak? Itt a közelben van az Uzsoki utcai kórház, menjek oda szakrendelésre? Mik a tapasztalatok? Egyáltalán itt van szakrendelés? vagy az Örs vezér teréhez tartozik, és itt csak a szülészet van? Mennyire vagytok megelégedve az Uzsokival? Illetve tudtok ott valakit ajánlani?

Merjek szakendelésre menni? Kivizsgálnak lelkiismeretesen? Mert ha rendbe jövök, akkor szeretnénk újra babával próbálkozni.

Sztk kontra magánrendelés. Mi a véleményetek?

Előre is köszönöm a segítségeket. Minden gondolatot várok.


Még valami. A nagynénim a Szent Imre kórházhoz tartozik, azt mondat bejelent az ő dokijához, ha szeretném. Mik a vélemények arról a kórházról? Érdemes lenne annyit utazni, amikor az Uzsoki 5 percre van tőlünk?

Köszi


2009. nov. 8. 14:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg maradjak a magándoki, és a II. sz. Női klinika mellett?
2009. nov. 8. 15:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én azt nem tudom, hogy ha valaki nem engedheti meg magának minek jár magán dokihoz? a TB-det akkor minek fizeted? Van egy csomó normális "sztk"-s doki, aki normálisan megvizsgál.

A bőröd a menzesz miatt olyan, ha megjön 2 nap alatt ki fog tisztulni. Addig ne kenegesd semmivel ,mert felesleges.

Valószinűleg el van vékonyodva a méhnyálkahártyád és nem tud leválni. menj el ha 2-3 héten belül sem változik a dolog, de ne addig akinél eddig voltál, mert ezek szerint szarik bele. Egy UH-val nem tudnak pl hormon szintet mérni, hogy hormonálisan minden rendben van e. lehet az borult fel.És lehet a colysto. még jobban rátett.

Csináltass hormon szintet mindenképp. ha gondolod, én kórházban dolgozom, tudok neked ajánlani orvost (orvosokat).

2009. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából azt nem tudom megengedni magamnak, hogy havonta többször úgy menjek rendelésre, hogy semmi eredmény. Ha minden ok lenne, a sima babavárós kontrollokra, vagy esetenkénti problémákra ki tudom fizetni. Csak az keserít el, hogy a csomó pénzt feleslegesen dobálom ki. Sajnos nagyon sok nőgyógyászati problémám van, folyamatosan visszatérő fertőzés, nagyon hajlamos vagyok mindent összeszedni. Elég hozzá az, hogy a munkahelyemen elmegyek Wc-re. na mindegy. Sokáig jártam Sztk-ba, és nem változott semmi. Volt időszak, hogy 3 hetente kellett nőgyógyászhoz menni. Úgy gondoltam, inkább fizetek egy magándokinak, csak végezze jól, és lelkiismeretesen a munkáját.

Egyébként ez a doki is elküldött hormon vizsgálatra, csak sajnos még nem jött meg, így nem tudok elmenni. Azt mondta, hogy a ciklis elején és végén kell menni. Szóval erre várok.

2009. nov. 8. 15:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Szívesen venném, ha ajánlanál jó orvost. (privibe is írhatod, ha nem publikus)
2009. nov. 8. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:

A te eseted is kiválóan példázza, hogy legtöbbször semmivel sem kapsz különb figyelmet, ha egy vagyont fizetsz a magánorvosnál (tisztelet a kevés kivételnek) mint ha az ingyenes (hiszen fizetsz tb-járulékot)sztk rendelésre mennél.

Nagyon sajnálom, ami történt, remélem, hamarosan rendbe jössz. Mindenképpen azt javaslom, menj a sima szakrendelésre. Biztos lehetsz benne, hogy lelkiismeretesen fognak kezelni. Sajnos az Uzsokiban nem ismerek senkit, de a Szt.Imrében mondjuk a Dr Zsolnay Bertalant nyugodt szívvel ajánlom. Nagyon tapasztalt, higgadt, türelmes, kedves ember.

2009. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat
2009. nov. 8. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!