Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm 2 hetente jön...

A menstruációm 2 hetente jön meg 6 hónapja Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
6 hónapja is jött meg először sokan mondják h majd beáll de anyumnak hiába mondom h mások is ezt mondták,ő azt mondta h orvoshoz kell menni O_o remélem értitek xD
2009. nov. 8. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is menj el orvoshoz, mert ez azért kicsit túlzás h 2 hetente. Ez azért enm teljesen normális...
2009. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát az :/ de azért a nőgyógyászt se akarom -.-
2009. nov. 8. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2009. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Anyám...:-(


Ha elromlik a konvektor, kihívjuk a gázszerelőt, Ha elromlik az autó, szervizbe visszük. ha beteg az ember, orvoshoz megy. Ennyi.


Magától nem fog megoldódni a problémád. És miért nem akarsz nőgyógyászt? Látott ő már olyat, amilyen neked van, többet is, mint szeretett volna. Ezenkívül nemigen fog benned nyúlkálni. Minek tenné? Abból nem de3rülne ki, hogy mi a bajod.


menj el szépen nőgyógyászhoz, és ne félj, mert nincs mitől.

2009. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, elmentem nőgyógyászhoz, hormonzavart állapított meg, Diane 35öt kellett szednem fél évig, utána nem volt gond
2009. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 hónapja jött meg először??? nincs neked semmi bajod...majd befog állni. várjatok még vele nyugodtan, legalább fél évet.
2009. nov. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké (: köszi a válaszokat am 14 :O
2009. nov. 9. 15:01
 8/8 A kérdező kommentje:
na az a helyzet voltam dokinál vmi ultrahangos vizsgálat volt és kaptam gyógyszert
2009. nov. 9. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!