Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néha jelentkező, szúró,...

Néha jelentkező, szúró, nyilaló alhasi fájdalom? Gyulladás lehet?

Figyelt kérdés

A múlt hónapban jelentkeztek először a tünetek. Nagyon lent egész a csípőm tájékán, mnestruációs fájdalomhoz hasnló fájdalom jelentkezett, majd egyre inkább felfázási fájdalomhoz hasonlított. Hol jobban fájt hol kevésbé. A menstruációm 5-6 napot csúszott. Először terhességre gyanakodtam és nagyon meg is ijedtem, de aztán mikor megjött a menstruációm ezek elmúltak. Azóta csak hűvösebb napokon jött elő, esténként tompán. És most kellett volna megjönnie ismét a havimnak, de még nem jött. A pattanások, enyhe mell fájdalom és hangulatingadozás jelentkezett már mint szokott. Aztán most megint jelentkezett a szúró fájdalom, de most a szeméremcsontomnál. Sima vérvételen az átlagosnál kicsit magasabb fehérvérsejtszámot mutattak ki 3 hete...ez is gyulladásra utalhat azt olvastam. Véres vizelet, vagy ürítési gondok, rendellenes folyás, fájdalmak nem voltak mint egy rendes felfázásnál. Valami más gyulladás lehet? Esetleg pms? Szeretkezésnél óvszerrel védekeztünk, helyesen, nem valószinű, hogy lyukas lett volna így remélem a terhességet kizárhatjuk.

minden segítséget köszönök!



2013. okt. 5. 21:29
 1/1 anonim válasza:

Szerintem első sorban is szerezz be egy terhességi tesztet. Nagyon sok nő menstruál terhesség alatt is, azon kívül ha pozitív a teszt, mindenképp ki kell zárni a méhen kívüli terhességet.

Az óvszer nem nyújt 100%-os védelmet terhesség ellen.

A magas fehérvérsejt jelenthet gyulladást is, nem ártana egy teljes nőgyógyászati kivizsgálás sem.

Ui: inkább petefészek cisztára vagy gyulladásra kell gyanakodni, amit feltétlenül kezelni kell.

Ülőfürdők pl cickafark sokat segít, inni is ajánlott, de nem helyettesíti az orvost és egy esetleges kezelést.

Mindenek előtt zárd ki a terhesség lehetőségét!

2013. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!