Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves lány vagyok.5. -es...

14 éves lány vagyok.5. -es korom óta szoktam magam izgatni, de nem ujjazni, csak úgy játszani vele. Aztán ez nem volt elég, szoktam úgy húzogatni, meg st. Na és az a helyzet, hogy a bal oldalon elrolytosodott a bőr a vaginámon. Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Ööö... ezzel jobb, ha vigyázol. Ha túl sokat csinálod, és túl "durván", az a bőr bizony úgy marad. Mert az csak bőr, és képes megnyúlni, elrojtosodni. Szinte semmit, vagy csak nagyon kicsit jön helyre. Én is ilyen "kíváncsi" voltam és nekem úgy maradt, és undorodok attól ahogy kinéz, ezen csak a plasztika segít.
2013. okt. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te arra gondolsz, hogy kilógnak a kisajkaid és ráncosak, de ennek semmi köze a maszturbáláshoz, hanem genetikai adottság.
2013. okt. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nagyatádi zsolt válasza:

szerintem meg nem gáz az ilyen punci.

sőtt én szeretem...

2014. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kb. Nekem is ugyan ilyen en is "jatszottam" vele es nekem is nagy lett a kisajkam..en nagyobb koromba muteni akarom csak..hat felek h valamit elrontanak es rosszabb lesz vagy valami
2017. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!