Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációs naptár mennyire...

A menstruációs naptár mennyire fontos?

Figyelt kérdés
Én 22 éves vagyok, gógyszert szedek, s majd még kicsit később szeretnénk babát. De néha, mikor nőgyógyásznál vagyok, ő megkérdezi mikor volt az utolsó, amit kapásból nem tudok megmondani, de ha visszaszámolok igen, hisz a gyógyszer véget max 1-2 nap eltéréssel de pontosan megjön.Ciki, hogy nem írok, legyek rendesebb s írjam? De akkor olyan természetes, hogy megjön mikor ideje van, s nincs a fejembe feljegyezni. De talán ez csak akkor lenne majd hasznos, mikor eldöntjük, hogy legyen baba, s akkor jobban kell figyelni a napokat, nem, vagy?
2008. júl. 5. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elvileg fontos, tény, hogy én sem vezetem...mindig eltüntetem meg elfelejtem..de azért jobb, ha van, úgyhogy regisztráltam a ciklus.hu -n. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Tárolhatod a menstruációd napjait, így az átlagos ciklushosszodat kiszámítva a rendszer jelez, hogy mikor jön meg a következő, de van peteérést jelző funkciója is, ami babavárásnál nagyon hasznos. Szerintem próbáld ki.

2008. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Bőven elég, ha pl. egy gyakran nézett naptárba bejegyzést teszel, akár egy kis x-et, akármit, hogy mikor jött meg. Amikor mész dokihoz, csak vissza lapozol, és már tudod is. Ha meg gyereket szeretnétek majd, akkor úgyis jegyezni fogod magadnak, mi mikor történt. Majd jön magától.
2008. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Én soha nem vezettem menstruációs naptárat,és nem is hiányzott.A lényeg az,hogy az első mensid időpontját meg tudd mondani évre pontosan.A másik meg hogy teherbeeséskor az utolsó mensid első napját tudd napra pontosan.
2008. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én le szoktam írni a dátumot,meg akkor könnyen látom,hogy mikor fog megjönni legközelebb.Nekem ez így felel meg jobban,nem is tudom megjegyezni fejben a napot.Nem a cikiség miatt kell írni,egyébként sok ismerősöm nem írja.
2008. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vezesdd folyamatosan, mert a késöbbiek folyamásn, amikor majd babaát szeretnél,vagy ha csak nőgyógyászhoz mész, elviheted és megmutathatod neki, így nem kell számolgatnod.
2008. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!