Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mien erzes mikor egy 15 eves...

Mien erzes mikor egy 15 eves csaj menstrual?

Figyelt kérdés
fiu vok es szeretnem megtudni h mien erzes pontosan miko egy fiatal csaj menstrual es mien helyen erzodik az a fajdalom
2008. júl. 5. 12:48
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát, ez változó minden lánynál/nőnél. Valakinek jobban fáj van akinek kevésbé.A has alsó részén érződik a fájfdalom, amit pontosan nem lehet leírni.De ez egy erős görcsnek mondható érzés.De a menstruáció ideje alatt nem csak a has fáj, valakinek a feje, melle is érzékeny.És a közérzet sem vmi jó...Egy fiúnak ezt nem nagyon lehet jobban elmagyarázni. Remélem vmit segítettem!
2008. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszike:*
2008. júl. 5. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindenki másként éli meg.Valakinek nagyon fáj a has alsó fele,főleg a vérzés elött és az első és második napon.Valakinek nem fáj nagyon,éppen csak egy kis görcsölést érez. A menstuáláshoz hozzátartozik a PMS is,ami egy tünetegyüttes,a lány a vérzés elötti kb.1 hétben érzi,ilyenkor rosszkedvű,jobban igényli,hogy foglalkozzanak vele,hogy babusgassák.Sok lány érzékenyebb lesz,jobban érzi az érintéseket is.
2008. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak arról tudok írni,amit én érzek mensi közben:)Semmi félem PMS (premenstruációs) tünetem nincs,csak tudom mikor kell megjönnie,és akkor meg is jön.Hacsak a farkasétvégyat nem soroljuk ide,mert akkoriban a vasszöget is megenném.Általában az első napon nagyon erős görcsök.Olyan mintha éppen a hasad csikarna nagyon,csak ott lent van a fájdalom.Kicsit fáradékonyabb és ingerlékenyebb vagyok.Aztán ah túl vagyunk az első 3 napon utána mintha elvágták volna a dolgot.Egyre kevesebbet eszem és minden happy:)
2008. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
olyankor szabad fogdossam ott alol?
2008. júl. 5. 13:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem nem "illik". Szabadni éppen szabad, csak valószínűleg nem fog örülni neki. Én biztos megtiltanám. Legyél ilyenkor vele nagyon türelmes. Gondolom nem lesz nehéz, ha már ilyen gondos vagy, hogy megkérdezed,mi van ilyenkor... Szóval a legtöbb lány ilyenkor jóval érzékenyebb, mint máskor. Ez ilyen sajna..:-)
2008. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kossz szepen.engedni engedte egyszer mikozbe menstrualt de azota nem hagya es azert kerdeztem ha normalis-e.de ugyelek;)
2008. júl. 5. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mien hüe vagy. Miko vok ennyire?
2013. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!