Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van ok aggodalomra vagy...

Van ok aggodalomra vagy nincs? Vélemények, tapasztalatok, tippek mindent várok.

Figyelt kérdés

Kedden kellett volna megjönnie azonban még ma sincs semmi.( mondjuk a PMS tünetek is később jelentkeztek mint ahogy szoktak) Egy kis ideig féltem hogy mi van ha teherbe estem de átgondolva lemondtam róla mert védekeztünk és nem volt semmi galiba - lyukas gumi, lecsúszott volna stb - ezáltal kizárom ennek a lehetőségét( szóljatok ha igazam van, vagy ha nincs ). Viszont most nem tudom mi van velem éppen. Olvastam egy olyat hogy a stressz, a betegség és a drasztiukus súlycsökkenés befolyásolhatja a ciklust. Ez valóban így van? A múlt hónap igen stresszes volt nekem és elkaptam egy csúnya betegséget is ami alatt másfél hét alatt 5 kilót lefogytam - 56-ról 51re... ha az előbbi állítások igazak elképzelhető hogy ez befolyásolja most a ciklusom és ésszerűbb lenne megnyugodni és várni és nem aggódni hogy mi van velem?

Köszönöm előre is a válaszokat.

20/L


2013. okt. 10. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, betegség, stressz, de még az időjárás is befolyásolhatja.
2013. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem múlt péntek óta semmi, para van. de mi is védekezünk, én a betegségre fogom
2013. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Táplálkozz bőségesen és helyre fog állni a ciklusod.
2013. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!