Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a pisilés?...

Mitől fájhat a pisilés? Nagyon kellemetlen érzés amikor megtörlöm, leülni és fáj. A legrosszabb és a legjobb lehetőség?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha égő, csípő érzésed van pisilésnél, akkor szerintem felfáztál. Menj orvoshoz minél hamarabb!
2013. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj le a háziorvoshoz és vigyél vizelet mintát.Ott helyben ellenőrzi egy papírcsíkkal és ha gyulladás, akkor felír antibiotikumot.
2013. okt. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ravel ***** válasza:

Kérdés, hogy mi van még mellette? Szúr v csíp pisilésnél. Milyen gyakran kell wc-re menned? Minden alkalommal fáj vagy csak időnként?

Ha nőgyógyászatilag rendben vagy, akkor még mindig lehet urológiai eset. Hólyaggal kapcsolatban de a vese is szóba jöhet.

A szemérem domb fájhat attól is, hogyha illatos wc papírt vagy betétet használsz.

2013. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szúr v csíp pisilésnél. mind a kettõ. Milyen gyakran kell wc-re

menned? átlagosan. Minden alkalommal fáj vagy csak

időnként? hát mindig, de van, hogy kevésbé.

Nõgyógyászatilag nem tudom.. de van egy olyan probléma, ahogy beteszi és utána is elég kellemetlen érzés. Gumival csináljuk. Lehet összefüggés?

2013. okt. 15. 19:11
 5/6 Ravel ***** válasza:
Lehet a kettő között összefüggés ezért is kéne felkeresni a nőgyógyászt és beszélni vele. Ha mégsem nőgyógyászati probléma lenne akkor pedig az urológián kell folytatni. Mindkét esetben lehet komoly következménye ha halogatja az ember úgyhogy szerintem amint lehet menj el vele orvoshoz.
2013. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz elmenni vele dokihoz, akkor szedjél Nolicint. 5 napig és elmúlik tőle.
2014. jan. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!