Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mikor jött meg először...

Nektek mikor jött meg először a menstruációtok? Van akinek csak barna volt az első és nem tudott róla hogy menstruál?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
12 évesen. elöttepár héttel volt egy barna folt. De sokaknak elöször csak barnázás van ez telejsen nomrális. nem kell aggódnod miatta. ird fel mindig egy naptárba amikor volt valami de amig nem élsz nemi életet nem kell ezzel többet foglalkoznod. Ha nem jön meg több mint fél évig vagy egy menzesz tovább tart 10 napnál akkor kell orvoshoz menni, egyébként nem kell aggódni semmi más miatt egyenlőre.
2013. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! :) amúgy 12 vagyok
2013. okt. 14. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! 11 évesen jött meg,pont nyári szünet volt ugyhogy szerencsém volt. Én először reggel vettem észre, egy barna foltot a bugyimban, ezután kb. 2 órán át semmi sem jött, majd elkezdtem rendesen vérezni és kicsit átázott a nacim is, mert reggel cs tisztaságit raktam be. Majd lecseréltem a gatyát és a bugyit meg beraktam egy egészségügyit. Viszont én ezután négy hónapig nem menstruáltam tehát ha esetleg neked is megjött akk ne aggódj ha nem redszeres. Nekm viszon ezután minden hónapban megjött.

Amugy nem tudom h azért kérdezed-e, mert megjött, vagy várod, h megjöjjön. De ha az utóbbi akkor azt tanácsolom h örülj amíg nem jött meg, mert a nők nagy többsgének nagyon szokott fájni a hasa.

És tesin sem a legkellemesebb dolog futni és minden mást csinálni miközben menstruálsz, főleg ha betétet használsz.Vagy betétet cserélni a büdös lány WC-ben ahol még zár sincs.

De ha azért tetted fel a kérdést, mert megjött akkor nagyon gratulálok. És adok még egy tippet, kérd meg az egyik barinődet h kisérjen el WC-re ilyenkor mert sokkal egyszerűbb úgy cserélni ha vki fogja az ajtót, és h ilyenkor fekete nacit vegyél fel h ne érjen meglepetés. 13L :))

2013. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
12 éves voltam és reggel amikor elmentem wc-re akkor a bugyim teljesen barna volt, először nem értettem mi a rák az, azhittem besz*rt*m és bugyit csréltem de dél körül megint elmentem wc-re és akkor is olyan volt és én hülye akkor jöttem rá h megjött xdd furcsa volt mert már annyira vártam meg mindig néztem a bugyimat h megjött-e már , és amikor megjött akkor meg észre se veszem xd na mind1 vicces volt :DD 14/L
2013. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

12 évesen jött meg.:)

Hónapokkal előtte volt barna folyásom, de amúgy egyáltalán nem számítottam a menzeszre, szinte előjel nélkül jött meg...

2013. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen nekem csak barna volt az egész,mert mire kiért megalvadt! 3 napig tartott!

Már 11 hónapja nem jön meg a második nem tufom mit csinàljak:(

12L

2014. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 voltam.
2014. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem 10 évesen jőtt meg, nagyon szar volt, tesin úgy kellett ugrálni meg rohangálni, meg a lányvécében mindig volt valaki aki hallotta hogy csörgök a betéttel meg nem lehetett lehúzni rendesen a wc-t és látszódott benne a vér, meg mindig első nap görcsölt a hasam meg falásrohamain voltak, és még sorolhatnám. Egy kamasznak nehezebb ez szerintem mint a felnőtteknek .

12l

2016. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!