Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mensis napotok úgy telik...

A mensis napotok úgy telik mint a többi? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Jó persze beletartozik a betét csere meg minden de nem nyugtalankodtok hogy átáztok vagy ilyenek? Én mindig izgulok emiatt ezért nem nagyon szoktam kimenni az utcára csak sajnos suli is van ott meg még kellemetlenebb szóval ettől mindig félek :( Eddig csak 2 ciklusom volt az elsőnél erős volt a másodiknál kevésbé most meg megint sok :( Emiatt izgultam egész éjszaka görcsbe volt a gyomrom. Olyan kellemetlen ez az 5 nap...
2009. nov. 14. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát..valakinek ilyenkor nagyon erős a vérzése és eszméletlen fájdalommal küszködik..stb..egyénfüggő.

Nekem is megvan most és elég erős...nekem ez a 3. ciklus. Összevissza jön meg. De kezdetektől fogva nem fáj, 3-4 óránként cseréleg betétet, általába nem ázok át, emiatt nem aggódom. Meg sem érzem hogy megvan de bevallom, kicsit únom már...

2009. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hozzám képest jó neked. Nekem 1 óránként cserélni kell és mindig aggódom hogy átázom mert rossz emlékeim vannak az elsőről és mindig érzem :( Nem tudom hogy tudnám ezt természetessé és kibírhatóbbá tenni.
2009. nov. 14. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már két éve menstruálok, elég erősen (első 3 nap a legjobban) anno betétet a suliban minden szünetben cserélnem kellett és nagyon ideges voltam, órán nem mertem mozogni rettegtem attól, hogy kihívnak a táblához, felállok és átázok...meg folyton azt éreztem, hogy átázok közben meg semmi nem volt de aztán elkezdtem gimibe járni és 1 órát utazom vonattal + még utazás így elkezdtem tampont használni és most 3-4 órát is kibírok és már nem idegeskedem, mindig arra gondolok ha a tampon megtelik még mindig van 1 + órám a betéttel.;) Görcsölni meg eddig egyszer görcsöltem de hálaistennek az is nyáron volt de az az egyszer borzalmasan.
2009. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem teljesen ugyanúgy telik, mint mindne másik, amikor nincsd menzesz.

tampont használok, így nemfélek az átázástól, és nemis áztam még át sohasem, pedig már menstruálok egy ideje....

2009. nov. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

2.hozzászóló: Nekem is ugyanez a helyzet. Eddig egyszer jött ki úgy hogy a suliban volt a mensim de azalatt át is áztam. Szóval a tampont ajánlod? én kicsit félek tőle...

2009. nov. 15. 09:09
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Igen azt ajánlom...én is féltem tőle, de hidd el ha használni fogod akkor nem fogsz félni az átázástól..először próbáld OB Minivel..aztán majd kialakul!

2009. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi! De 14 évesen is lehet használni?
2009. nov. 15. 13:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Még mindig második vok.:)

Persze, már onnantól is lehet használni miután először megjön. Én is 14 éves korom óta használom!!! Sok sikert :)

2009. nov. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Akkor megpróbálkozok vele.:9 Köszi mindent!
2009. nov. 15. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!