Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatokra lennek kivancs...

Tapasztalatokra lennek kivancsi. Ki hogy elte at a vakbelmutet utani nehezsegeket? Mikor gyogyult be teljesen a vagas? Milyen eteleket ettetek? Mennyit maradtatok otthon pihenni? Mennyi ido utan eltetek sexualis eletet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem nehézségre. 2 nap után hazajöttem, másnap már mentem dolgozni, 1 hét után ujra edzettem. Szerintem szex is 1 héten belül volt. Diétát nem kellett semmilyet tartanom, otthon nem maradtam. Nagyon kicsi seb, nem is érzed.
2009. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
engem 4 napja mutottek es meg most se tudok rendesen menni .. csutortokig fekudnom kene! lepcsozes kizarva.. majd akkor kell visszamenjek kivenni a varrast .. de nem tudom mindenki azt modnja hogy kiszakadhat a belso varras meg ilyenek .. hogy kb 1 2 honapig semmi nemi egyutt let .. meg 2 het otthon maradas .. stb :(
2009. nov. 15. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neked komolyabb volt. Van akinek egy fél centis darabkát szednek ki, de van akinek meg egy 30 cm-s darabot. Szerintem nem éri meg kockáztatni. Pihenj, vigyázz magadra, annál hamarabb gyógyulsz.

Jobbulást!

2009. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vágással persze,hogy nehezebben megy a felépülés nekem laparoszkóppal vették ki a vakbelemet...manapság már ez a gyakori...és én is 2 napig voltam kórházba utána mehettem is haza...de nekem se fájt már utána...igaz nekem nem be volt gyulladva hanem rá volt tekeredve a vastagbelemre...ezért kellett kivenni...
2009. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!