Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy 10 éves lányom!...

Van egy 10 éves lányom! Nagyjábol 2 órája erős szúró fájdalmat érez a szív tájékán a melkason! Kihivtam az ügyeletet de nem lettünk okosabbak! Mit tegyek? Felhivjam a mentőket?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hívd ki, beviszi a sürgősségire. Ott megcsinálják az alapvizsgálatokat, EKG stb. Az a biztos.

De ha minden negatív ne hagyjátok annyiban,mert akkor a lelki problémáját szomatizálja / pl pánik roham részjelensége is lehet vagy szorongásos állapot szervi megnyílvánulása/ és ez sokszor nehezebb jól kezelni mint egy szervi betegséget. Sokszor szakember kell hozzá, pszichológus.

2013. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy van a kislány? Nekem is volt ilyenem annak idején,igaz,max negyed órán keresztül tartott. De minél jobban pánikoltam,hogy mi lehet,annál jobban elhúzódott. Anyukám mondta,hogy neki is volt ilyen,mikor erősen növésben volt. Mára ezek a gondjaim megszűntek,remélem a kislányod is jobban van,és nincs komoly baja!

21/L

2013. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem ritkán szokott ilyen szívtájéki szúró fájdalmam lenni, és valahol olvastam hogy attól is lehet ha vmi fura pózban van az ember és nem jut elég vér és oxigén arra, és mikor rendesen felültem akkor elmúlt a fájdalom...

lehet hogy most hülyeséget írtam xd

viszont 2 óra egészen más tészta, akkor lehet vmi komolyabb (lelki akár) ok áll a dolog mögött

2013. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!