Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 éve tartó, folyamatos,...

10 éve tartó, folyamatos, gyógyszeres kezelés ellenére sem múló folyás. Hogy gyógyulhatnék meg?

Figyelt kérdés

Tudom, olvastam, hogy ez sokszor normális, de gyakorlatilag folyamatosan, erősen folyásom van, fehér, ritkán (menzesz körül) barnás színű. Rettenetesen idegesít és zavar, kihat a párkapcsolatomra is. A párom is kapott krémeket a nőgyógyászomtól, kúpok-krémek-tabletták garmadáján és egy természetgyógyászon is túl vagyok, mégse múlik el.

Aki volt hasonló cipőben, mitől gyógyult meg? (Gyógyszerek, gyógynövények, táltos, akupunktúra, BÁRMI...?)



2013. nov. 3. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:

a paleo étrendet kipróbálhatnád legalább 3 hónapra.

az kitisztíthatja a szervezeted és helyreállít sok mindent a testben.

egy próbát tehetnél vele,olvass utána.

2013. nov. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha gomba akkor yoghurtos tampon, majd a gyomorbeli candidatúlszaporodás megoldása
2013. nov. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

-cickafark és palástfű tea ivás, egész évben van itthon mindig

-az Urogin-ban is ilyen növények vannak,meg medveszőlőlevél baktériumok ellen jó (inni). Hólyagban is lehetnek bacik, azt is ki kell pucolni. Medveszőlőlevelet legutóbb 250 Ft-ért láttam, aztán meg 700 Ft-ért. Szóval lehet,hogy külön sem olcsóbb.

-Multi-Gyn. Nagyon jó. Patikában lehet kapni, kicsit drága, de hetente, kéthetente használom szinte már csak megelőzésre.

2013. nov. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi folyásod van? Elég egy tisztasági/nap?

Büdös?


Első körben el kellene menni olyan dokihoz, ki hajlandó kenetet venni a hüvelyedből és elküldeni tenyésztésre.

Ha van benne vmilyen kórokozó, akkor lehet célzottan kezelni.

Ha nincsen, akkor meg egyszerűen ilyen alkat vagy és kész.

Nekem is minden nap van folyásom, meg sem lennék tisztasági nélkül. Pedig nincsen semmi bajom.

2013. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kaptam közben egy olyan gyógyszert, amiből hetente, aztán tíznaponként kell egyet bevenni, ettől valamicskét javult az állapotom. Ettől függeltenül változó mennyiségben van még ez a ,,váladék", van, amikor egyetlen tisztasági betét elég, máskor 3...

Köszi a válaszokat! Utána fogok nézni a lehetőségeknek.

2014. máj. 19. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!