Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna csepp, mitől van?

Barna csepp, mitől van?

Figyelt kérdés

Elvileg a hèten kellene megjönni e a menszimnek. Csak furcsalom h barna cseppek vannak a tisztasági betèten.

Párommal voltunk együtt , de nem vèdekeztünk.


2013. nov. 5. 09:56
1 2
 1/11 Bogyingo ***** válasza:
Akkor az is lehet hogy baba van a dologban.
2013. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Teszt mikor lehet megcsinalni? Menszi elott is meg lehet?
2013. nov. 5. 12:16
 3/11 Bogyingo ***** válasza:
Igazából célszerű a mensi elmaradása után csinálni, viszont vannak már nagyon érzékeny tesztek amik már a nem várt előtt pár nappal kimutatják a terhességet. Mikor kellene megjönnie?
2013. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most vasárnap.
2013. nov. 5. 14:14
 5/11 Bogyingo ***** válasza:
Én a helyedben várnék még vasárnapig de a te döntésed. Igazából nekem is ma kellene megjönni e három napja furán érzem magam, viszont a mensi jelét is érzem. én várok, mi szeretnénk is babát. Ti is szeretnétek hogy nem védekeztek? vagy csak így jött össze? :)
2013. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen szeretnènk babát. Várok vasárnapig, de annyira izgatott vagyok :-)

èn nem èrzem menszim jelèt. A derekam szokott fájni,zsibbad a combom ès csak másnap van menszim nah akkor már ùgy görcsölök , hogy fèl napig az ágyat nyomom.

Egy hètig szùrásokat èreztem a hasam alján a melleim fájtak minden egyes mozdulatnál. Pl hason nm tudtam feküdni. Volt pár 1-2 napig halvány ròzsaszin folyásom. most pedig barna cseppek voltak.

Kiváncsian várom, hogy mi lesz ebből :-)

2013. nov. 5. 22:14
 7/11 Bogyingo ***** válasza:

Nagyon drukkolok hogy baba legyen! :) Majd írd meg hogy mi lett az eredmény kíváncsi vagyok nagyon! :)

Addig kitartás és drukk :)

2013. nov. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lesz baba :'( :'( :'(

Ma reggel megjott a menszim :'( :'(

4 honapja probalkozunk. Remelem vmikor ossze jon. Nem eroltettem. Csak csalodott vagyok :( :(

2013. nov. 6. 10:12
 9/11 Bogyingo ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :( Ne add fel , kitartás biztos sikerülni fog! Nagyon szurkolok hogy a következő hónap a te hónapod legyen!
2013. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszonom! :-)

En is szurkolok neked! :-)

2013. nov. 6. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!