Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászaton rákszűrést...

Nőgyógyászaton rákszűrést kellett ismételni HPV gyanú miatt. Rosszat jelent, ha levelet kaptam, hogy menjek be megbeszélni az eredményt?

Figyelt kérdés
Még soha nem kaptam levelet, h megvan az eredmény? És ti?
2013. nov. 5. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rossz. Ne parázz. Az is elképzelhető, hogy el kell végezni egy másik vizsgálatot is.
2013. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy nem negatív az eredmény. negatív eredménynél ne értesítenek,mert akkor szinte mindenkit kéne. De nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Talán valami gyanús(pl.gyulladás) van benne,amire esetleg kezelést kell kapnod.
2013. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nagyon félek, hogy műtét vagy vmi :( pedig mindig mindenre vigyázok, nem értem miért vagy mitől... :(
2013. nov. 5. 15:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem is hívtak már be. De oltást már nem kaphattam, műteni nem kellett. Kaptam gyógyszert, beszedtem, visszamentem kontrollra és kész. Az élet ment tovább.
2013. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Párom is ezt mondja, hogy nem biztos, hogy eljött a világvége, meg h nem kell egyből a legrosszabbra gondolnom..:P De most már akkor felkészülten megyek vissza a dokihoz, csak nincs akkora baj ;)
2013. nov. 5. 16:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként az se nagy tragédia, hogyha találnak HPV-t. A legdurvább makacs fertőzéseknél alkalmazott kisműtét (konizáció) se egy nagy szám... kb annyi kellemetlenséggel jár, mint egy átlagos görcsös menstruáció. Kibírható. De nálad kizártnak tartom, hogy ezzel kezdenének, ha még előtte nem voltál fertőzött. A szervezet sokszor maga is legyőzi ezt, és ezt (gyakori kontroll mellett persze) időnként ki is használják. (Egyszerűen visszahívnak pár hónappal későbbi kontrollra)
2013. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, visszahívtak.... először fél éve mondták h HPV gyanú, de ne aggódjak 6 hónap múlva, vagyis most, megismételjük a tesztet, ez csak gyanú, bla bla bla, meg ilyenek...:))

2 hete se voltam dokinál, és most jött ez a levél, ezért ijedtem meg....


Holnap d.e. megyek a dokihoz megbeszélni az eredményt.

2013. nov. 5. 17:06
 8/9 anonim válasza:
na mi történt a dokinál?
2013. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
áh, most értem haza, azért hívtak csak be, mert elrontották a születési évem :D Hihetetlen :P na, most majd még 3 hét és meglesz az eredmény is...
2013. nov. 6. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!