Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben a melegben hamar megizza...

Ebben a melegben hamar megizzadok ott lent, és olyankor mindig pánikba esek, hogy úristen, megjött. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ez főleg akkor zavaró, mikor nincs lehetőségem mosdóba menni. Rettegek attól, hogy átázok (sajna egyszer már megtörtént.) Az a baj, hogy még nem állt be a ciklusom, így kiszámíthatatlan, mikor jön meg.


Másnál is jelen van ez a para?


2008. júl. 9. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
igen, nálam is volt. én mindennap tettem be tisztasági betétet, és ha közeledett nagyjából a mensi napja, akkor már eü betétet. bár pazarlás volt, mert volt hogy 3-4 napig sem jött meg, de legalább biztonságban éreztem magam... :)
2008. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is voltam már többször hasonló helyzetbe. A tiszasági betétes megoldás nekem is bejött.
2008. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!