Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Clostilbegyt tabletta pajzsmir...

Clostilbegyt tabletta pajzsmirigy probémákra, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlo abbahagyasa utan rendszertelen volt a menstruaciom, endokrinologusnal kotottem ki aki megallapitotta, hogy lassan mukodik a pajzsmirigyem,felirta a Clostilbegyt tablettat,6 honapra.3 honapig szedtem, ahogy felirta aztan, 1 honapot kihagytam utana vettem be megint, amikor szedtem akkor megjott rendesen a menstruaciom,amikor nem akkor elmaradt.Most kulfoldon tartozkodom, egyenlore nemtudok hazamenni az orvosomhoz, tanacstalan vagyok , hogy a meg fennmaradt tablettakat be-e szedjem, vagy inkabb ne ?(most nincs menstruaciom igy ) Valakinek hasonlo tapasztalat, tanacsok ?

Elore is koszonom, legyen szep napotok.

22/L


2013. nov. 14. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
64%

Mivan??

Ha a pajzsmirigyeddel van a baj, akkor miért nem arra ható szert ad? Ha alulműködik akkor tiroxint, ha túl, akkor meg arra való gyógyszert?

A closty peteérést serkentő gyógyszer, az a pajzsmirigyeddel semmit nem csinál...

2013. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!