Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Legcikisebb, meglepőbb,...

Legcikisebb, meglepőbb, sztori orvosnál? Volt olyan, hogy egyáltalán nem számítottatok rá, és vetkőzni kellett, akár a kelleténél jobban? Mennyire vetkőztök le még szégyenlősség nélkül? 20L

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

"Mennyire vetkőztök le még szégyenlősség nélkül?"

Egy orvosnak????? Ez most komoly??? "doktor úr, én szégyenlős vagyok, nem vetkőzöm le, inkább megpusztulok, ha valami komoly" vagy mi? :D Most egy orvos előtt mit szégyenlősködsz? A te érdeked, hogy lássa, amit kell, meg amúgy is látott már ezer dolgot. És a nőgyógyásznál mit csinálsz? Vagy nem voltál még, mert szégyenlős vagy? 20 évesen ez azért gáz...

2013. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az orvosoknál általában vetkőzni kell.
2013. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Sose értettem, hogy mi ez a szégyenlőség. Orvos, az a dolga, hogy megnézzen, nem az, hogy azt nézze mekkora a melled, milyen a feneked stb...

Mindig is tudtam, hogy orvos és kész, úgy is néz. Voltam én már tök pucéran műtősfiú karjaiban, nah és?

2013. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Fájt a torkom, orrmelléküreg gyulladásom volt.

Új orvoshoz kellett mennem, mert a másiktól át kellett iratkoznom. A régi orvosom megengedte, hogy a melltartó rajtam maradjon vizsgálat közbe.

Az új orvos megkért, hogy vetkőzzek, erre nem vettem le a melltartót, hiszen nem nőgyógyászati vizsgálatra mentem. Erre a nővérke felkért, hogy vetkőzzek tovább, miközben nézte, ahogy vetkőzök. A melltartót is le kellett vennem, pedig tényleg elfért volna, szerintem.

Soha nem felejtem el a fejét, ahogy nézte, ahogy vetkőzöm, az orvos rövid látó volt, nem látott nagyon sokat szemüveggel sem.


Legcikisebb emlék: A húgom belázasodott, így az anyukámmal együtt elvittük az ügyeletre, mert a lázát nem tudtuk levinni. Amikor bejött az orvos, ránézett anyumra, majd megkérte, hogy menjen ki, csak az anyuka és a gyerek( húgom ) maradjon. Elmosolyodtunk, és mondtuk neki, hogy ő az anyuka, én csak a nővérke vagyok. Az orvos elnézést kért, én meg ballagtam kifelé. Akkor lehettem talán 16-17 éves körül, a húgom 3-4, anyum 34-35 körül.

2013. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Orvosnak sosem vetkőzök le, sőt nem is szoktam velük szóba állni.
2013. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
72%
20évesen tényleg ez a legfontosabb? Gáz...
2013. nov. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Alapból nem avgyoke gy szégyenlös tipus, orvosnál pedig egyáltalán nem. Napi több száz iylet lát neki aztán telejsen midnegy van-e rajtad ruha vagy sem. Majd h már szültél egy gyereket el fog mulnia a szégyenlősséged.
2013. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ez nem a gyerekszülésen múlik. Sehogysem normális dolog orvos előtt szégyenlősködni. Nekem nincs még gyerekem, sőt, alapvetően nagyon szégyenlős is vagyok, de eszembe nem jutna, hogy egy orvos előtt bármit is szégyeljek.
2013. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem ez attól függ milyen orvosi vizsgálatra megyek,nyílván fáj a torkom,megfáztam még ha meg is kérnének nem vetném le a bugyit,vagy üzemorvoshoz megyek ott sem,vagy iskolai orvosnál sem vetkőztem volna le alulról teljesen,max. bugyiig.Szégyenlős típus vagyok,de ott zavar a vetkőzés ahol a vizsgálat nem követelné meg hogy valóban annyira le kelljen vetkőznöm.


Szerintem mindig attól függ és azon múlik hogy milyen orvoshoz megyek és milyen vizsgálatra számítok.Hiába orvos ott is nagy különbéségek vannak.

2013. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lánykérdés, ha minden igaz, én fiúként tévedtem ide, nem baj? 17 évesen csípett a pisilés, és nem akart múlni, elküldtek urológiára. Nagyjából tudtam, milyen egy vizsgálat, utánanéztem. Egy 37-40 körüli, magas nő rendelt, szerencsére asszisztens nem volt. Persze tegezett, amit már akkor is ki nem állhattam. Külön zavart, hogy sokkal magasabb volt nálam, nagy, lapátkeze volt stb, ettől függetlenül kedves volt. Először kikérdezett, mindenféle kínos kérdést tett föl pisiléssel kapcs. Utána megütögette az oldalamat, fáj-e. Majd felszólított, hogy feküdjek föl az asztalra, a pólómat húzzam fel köldökig, a gatyát és az alsógatyát meg toljam le. Elkezdte nyomkodni a hasamat, aztán az alhasamat meg az ágyékomat, mire jól összerándultam, ő meg vigyorgott, már ezt is kínosnak találtam. Utána minden átmenet nélkül megmogyorózott (csupasz kézzel), meg a farkamat is megnézte futólag. Persze szégyelltem magam, ugyankkor rohadtul csiklandó érzés volt, és hát mégiscsak egy nő csinálta, görcsösen koncentráltam, nehogy fölálljon.

De az igazán gáz része most következett. Én úgy tudtam, a prosztatát úgy vizsgálják, hogy előre kell görnyedni, és a doki hátulról nyúl be. Erre számítottam, ehelyett a dokicsaj szólt, hogy most bújjak ki teljesen a gatyából, és húzzam föl a két térdem a mellkasomig... Ebbe most is belevörösödöm. Kesztyűt húzott, és benyúlt a seggembe. Utána még a fenék fölötti és herezacskó alatti részt is megnyomkodta, kérdezgetve, fáj-e, ez is nagyon kellemetlen volt. Aztán még vizeletre küldött, és írta a receptet. Borzasztóan szégyelltem magam, főleg mert olyan nagy darab volt a doktornő.

2014. jan. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!