Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik intimhigiéniás termékcs...

Melyik intimhigiéniás termékcsalád a legjobb? Nivea Intimo-t használok de sokan a Lactacyd Femina-ra esküsznek. De mind2 tartalmaz tejsavat, akkor mi a nagy különbség?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ez teljesen egyénfüggő

én pl. a Nivea termékeket nem bírom, Lactacydot használok, de nem tudom jól teszem-e.. eddig nekem bevállt, de pont ma mondta a nőgyógyászom, hogy az irrigálófoyadékját bevonták, csak sajnos nem magyarázta meg, hogy miért...

mondjuk az intim lemosójára még nem hallottam panaszt senkitől.

különbség nem tudom miben lehet, ha elmész egy drogériába, hasonlítsd össze az összetevőket, biztosan van valami, mert a niveát nem díjazza a szervezetem!


remélem tudtam segíteni!

üdv

2008. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sok különbség nem lehet a kettő között,csak a márka.Pl.: Milli tej,vagy Mizó tej, szerintem tök mindegy egyik se nagyon látott tehenet!
2008. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!